Увійти

FREDDY MARX STREET та PANCHYSHYN зачарували своєю "Зозуленькою"

Українські музикант-мандрівник FREDDY MARX STREET та лідер поп-рок гурту «Патриція» Остап Панчишин презентували кліп на відому народну пісню «Зозуленька», виконану в новому, оригінальному аранжуванні. Композиція  має всі шанси стати одним з головних різдвяних хітів країни.
 
FREDDY MARX STREET, який довгий час жив і творив у Нью-Йорку, розповідає, що вперше записав пісню українською мовою. Його англомовні композиції і унікальну манеру виконання можна почути на радіостанціях по всьому світу. В Україні його концерти поки що досить рідке явище, проте всі вони відзначалися не тільки душевністю, але і довгими розповідями про подорожі музиканта.
 
Пісню «Зозуленька» FREDDY MARX STREET і PANCHYSHYN на концертах виконують вже давно, проте студійний запис вдалося зробити тільки зараз.
 
«Ми познайомилися з Остапом Панчишиним на благодійній вечірці «ЩедреЕтно» два роки тому, - розповідає FREDDY MARX STREET. Тоді організатори запропонували нам поекспериментувати: об'єднати в одній пісні наші дуже різні манери виконання. Ми спробували - і нам сподобалося».
 
«Мені дуже подобається працювати з Freddy, - говорить Остап Панчишин, який зовсім нещодавно дебютував з сольним проектом PANCHYSHYN. Це для мене навіть свого роду виклик. Адже ми не тільки відрізняємося манерою виконання - у нас дуже різні погляди на творчість в цілому і на місце музиканта в світі зокрема. Можна навіть сказати, що наша спільна щедрівка - це прихований поєдинок двох дуже різних людей. Однак цей двобій завершується миром».
 
Відео на пісню «Зозуленька», що прекрасно передає теплу святкову атмосферу Львова, зняв український художник і режисер Лесь Панчишин.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі