Увійти

Ейра підтримала українську музику релізом шаленого кліпу на пісню "Бас"

Поки відомі експерти шоу-бізу палко обговорюють відсутність якісного україномовного контенту, амбіційна Ейра не словом, а ділом доводить - українська музика живе і процвітає. Співачка, що нещодавно зібрала кошти на запис альбому за допомогою всесвітньовідомого сервісу Кікстартер, не тільки активно подорожує з виступами по Україні, а й дивує стильними і провокативними треками. Кліп на пісню «Бас» - гімн музичної пристрасті і чуттєвої насолоди. В роботі поєдналися шалене задоволення від музики та цілком земний шал закоханості співачки до бас-гітариста, який і надихнув її на створення треку.
 
«Так трапилось, що мені пощастило співати з дуже крутим бас-гітаристом. Що мене підкупило – це те, що його єдиною коханкою була бас-гітара, - розповідає Ейра в одному із інтерв’ю про створення «Басу». - Він присвячував їй всього себе. Звісно, це одразу було чути по якості його гри. І коли він долучився до виконання моїх пісень, можливо, для нього це був лише епізод, а для мене - цілий Всесвіт – те, з яким захопленням і майстерністю він грає мої пісні. Це справило на мене дуже сильне враження і незабаром народилась ця пісня. Нині це чи не єдиний український музикант, який навчається в найпрестижнішому американському музичному коледжі Берклі, куди він поступив через онлайн-прослуховування. І хоча ця пісня народилась через бас-гітариста, але вона присвячена всім музикантам, які займаються улюбленою справою із справжньою відданістю і пристрастю.»
 
Зйомки кліпу проходили у відпочинковому комплексі Верхоли під Полтавою. Режисером відео виступив чоловік Соломії Вітвіцької - Влад Кочатков. В ідеї сюжету - переплетення мрії та реальності. В ньому дівчина прокидається під улюблену пісню з басом. Їй ввижається, що в її домі з'являється омріяний бас-гітарист, з якими вона гаряче танцює і шаленіє. Під кінець, вона розуміє, що весь цей шал - плід її фантазії. 
 
Роль бас-гітариста у кліпі зіграв Юрій Марченко - танцюрист-бальник, переможець численних міжнародних конкурсів. До зйомок Ейра разом з ним опановувала досить складний, але гарячий і видовищний танець sensual bachata під пильним наглядом тренера з кубинським корінням Алехандро Лаго Наваро. 
 
Цілісність цій пісні надав Олександр Жижченко, брат Онуки, зробивши дуже круте і свіже аранжування. Він виступає саундпродюсером більшості пісень майбутнього альбому.
 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі