Увійти

Ейра: Для мене процес створення музики – це найвища духовна насолода

Вчора відбулась прем’єра 2-го синглу з майбутнього альбому Ейри. Ексклюзивно для проекту "СПІВАКИ" Ейра розповіла деякі подробиці написання пісні "Бас". 
 
Чому саме ця пісня?
 
- Бо вона крута! Під неї хочеться танцювати, дуріти, гойдатись, шаленіти. Я давненько не випускала танцювальних треків. І коли народилась ця пісня, я зрозуміла, що це - хіт і що її повинна почути як мінімум вся Україна.
 
Як вона народилась?
 
- Немає нічого прекраснішого, ніж займатись тим, що ти любиш. Створення музики – це взагалі дещо особливе. Доля мене зводила з багатьма обдарованими музикантами, з якими ми спільно творили. І завдяки цьому народжувались нові пісні. Коли цілий бенд  створює і грає твою пісню – це якесь космічне злиття, магія. Для мене, відверто кажучи, це вища духована насолода, крутіше ніж секс. І я завжди з особливим трепетом ставлюсь саме до живих перфоменсів, адже там присутня ні з чим незрівняна енергетика. І ось, так трапилось, що мені пощастило співати з дуже крутим бас-гітаристом. Що мене підкупило – це те, що його єдиною коханкою була бас-гітара. Він присвячував їй всього себе. Звісно, це одразу було чути по якості його гри. І коли він долучився до виконання моїх пісень, можливо, для нього це був лише епізод, а для мене - цілий Всесвіт – те, з яким захопленням і майстерністю він грає мої пісні. Це справило на мене дуже сильне враження і незабаром народилась ця пісня. Нині це чи не єдиний український музикант, який навчається в найпрестижнішому американському музичному коледжі Берклі, куди він поступив через онлайн-прослуховування.

І хоча ця пісня народилась через бас-гітариста, але вона присвячена всім музикантам, які займаються улюбленою справою із справжньою відданістю і пристрастю.

Цілісність цій пісні надав Олександр Жижченко, брат Онуки, зробивши дуже круте і свіже аранжування. Він виступає саундпродюсером більшості пісень майбутнього альбому.

Чи планується відео на цю пісню?
 
- Так, 2 тижні тому ми зняли фантастичне відео, режисером якого виступив Влад Кочатков, а оператором – Дмитро Перетрутов. Прем’єра відбудеться орієнтовно за тиждень. Всі подробиці – згодом :)
 
І, наостанок, розкажи, як просувається запис альбому, на який ти зібрала гроші на Кікстартері?
 
- Вже записано більше половини пісень. Але ще є кілька треків, над якими мені і саундпродюсеру потрібно почаклувати, адже я дуже хочу, щоб вони увійшли до цієї збірки. Реліз альбому орієнтовно планується на середину травня. Не хочу наперед видавати всіх секретів, але можу сказати точно, що це водночас хітовий і дуже свіжий по саунду альбом, а ще - дуже різний :)
 
Дякую за бесіду та бажаю й надалі такого натхненного процесу творення улюбленої справи!
 
Дякую!
 
 
Джерело: СПІВАКИ
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі