Увійти

Джонні Депп підтримав хворих дітей, подарувавши незабутні емоції

Відомий американський актор Джонні Депп відвідав дитячу лікарню Lady Cilento Children, розташовану в австралійському місті Брісбен. Візит відбувся у вівторок, 7 липня.
 
Депп, переодягнений у Джека Горобця, завітав до онкологічного та неврологічного відділень клініки. Його супроводжував актор Стівен Грем, який грає в "Піратах Карибського моря" персонажа на ім'я Скрам.
 
Актори провели у клініці більше двох годин. Вони розмовляли з дітьми, фотографувалися з ними, жартували та роздавали піратські монети.
 
Джек Горобець є одним з найулюбленіших персонажів серед чисельних шанувальників пригодницької саги "Пірати Карбіского моря" . Не дивно, що поява Джонні Деппа в образі вищезгаданого героя справила справжній фурор в австралійській дитячій лікарні.
 
Про благодійну діяльність Джонні Деппа відомо небагато, проте часом актор здійснює дійсно чудові вчинки, гідні похвали. Поява в лікарні і спілкування з шанувальниками - саме той випадок, адже під час хвороби для одужання дуже важливо не тільки правильне лікування, але й настрій людей, оптимізм та позитивні емоції.
 
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі