Увійти

Джамала презентувала новий кліп на композицію "1944"

Сьогодні, 22-го вересня, відбулася світова прем'єра нового кліпу Джамали на композицію «1944», з якою співачка виграла міжнародний пісенний конкурс «Євробачення - 2016» в Стокгольмі. 
Режисером і хореографом-постановником відео виступив Анатолій Сачивко, оператором став Микита Кузьменко. Ця ж команда раніше працювала над відео Джамали «Заплуталась». Зйомки відео зайняли три дні і проходили в Чернівецькій області в Буковинських Карпатах. Локацією кліпу стала покинута військова база «Памір» на вершині гори Томнатик, яка знаходиться на висоті тисяча п'ятсот шістьдесят п'ять метрів над рівнем моря.
 
Джамала:
"Мабуть, це була найважча зйомка в моєму житті. Без зупинки лив дощ, стіною стояв туман, який не міг прогнати навіть сильний вітер, було жахливо холодно. Здавалося, сама природа вирішила влаштувати нам випробування! Адже ще за день до зйомок світило сонце і ніщо не віщувало негоди. Підйом на гору Томнатик займав 2 години, а спускатися було ще довше. В якийсь момент здалося, що ми стали заручниками гори. Нас заливало холодним дощем, тому ми при першій-ліпшій можливості грілися біля печі і сушили речі. Гаряча їжа була розкішшю, тому що розвести багаття при такій погоді було вкрай складно, ми буквально боролися за вогонь, як первісні люди. Місцеві жителі підгодовували нас медом і поїли трав'яним чаєм. З усієї округи люди приїжджали подивитися на Джамалу. Їм було не лінь в негоду підніматися на гору дві години по бездоріжжю, щоб зробити фото і взяти автограф.
 
З Анатолієм Сачивком і Микитою Кузьменком ми працювали над відео «Заплуталась». Співпраця виявилася успішною, у нас склалися довірчі відносини. І коли Анатолій розповів про своє бачення кліпу на пісню «1944», ми без роздумів погодилися знову попрацювати з хлопцями.
 
Окремо хочу відзначити Соню Солтес, яка працювала над стилем героїв, завдяки їй хлопці виглядають дуже цікаво. Танцюристи неймовірні молодці - ніхто і не думав скаржитися або здаватися, всі танцювали в повну ногу. Випробування дощем і холодом нас тільки згуртували, ми стали одним плем'ям".
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі