Увійти

Два останні місця у фіналі нацвідбору "Євробачення-2017" вибороли O.Torvald і MELOVIN

18-го лютого 2017 року відбувся третій півфінал національного відбору "Євробачення-2017". Під час нього глядачі і журі визначили ще двох фіналістів. Ними стали O.Torvald і MELOVIN.
 
O.Torvald отримали від глядачів і суддів по 7 балів.

MELOVIN отримав 5 балів від суддів і 8 – від глядачів.
 

Система голосування на національному відборі залишилася такою ж, як і в минулому році: журі виставили учасникам бали, глядачі голосували шляхом смс або за допомогою мобільного додатку, після чого бали від суддів і глядачів підсумувалися.
 
 
До складу журі цьогорічного відбору увійшли: музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця Євробачення-2016 Джамала.
 
O.Torvald і MELOVIN у третьому півфіналі виступали разом із такими артистами як: гурт Кузьми Скрябіна Singing pants, Анастасія Прудіус, Віталій Козловський, KADNAY, Green Grey та Vivienne Mort.
 
 
Після усіх конкурсних виступів на сцені українського нацвідбору виступив Манель Наварро (Manel Navarro) – представник Іспанії на Євробаченні-2017. Він виконав пісню "Do It For Your Lover", з якою виступить у фіналі цьогорічного пісенного конкурсу в Києві.
 
Наприкінці шоу відбулося жеребкування учасників для виступу у фіналі національного відбору на Євробачення-2017, який відбудеться вже наступної суботи 25 лютого. Тож порядок виступу конкурсантів під час фіналу буде таким:
 
Сальто Назад
MELOVIN
O.Torvald
ILLARIA
TAYANNA
ROZHDEN
 
Національний відбір на пісенний конкурс UА:Перший другий рік поспіль проводить спільно з телеканалом СТБ.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі