Увійти

Два кроки до весни - Мотор’Ролла після семирічної перерви презентували новий диск

Обкладинка нового альбому гурту Мотор’Ролла - Два кроки до весни Обкладинка нового альбому гурту Мотор’Ролла - Два кроки до весни
Перший публічний виступ цього гурту відбувся... 11 травня 1994 року! Цю дату і вирішено вважати офіційним днем народження гурту "Мотор’Ролла", що є скороченням двох слів – "мотоцикли" та "рок’н’ролл".
Уявляєте - цьому колективу більше двадцяти років! За цей час колектив чотири студійні альбоми, останній з який "Кольорові сни" побачив світ у 2008 році. 
 
І от, нарешті, "Мотор’Ролла" потішила шанувальників якісної української музики новим альбомом - "Два кроки до весни".
 
Фронтмен колективу Сергій Присяжний розповів, що назву альбому "Два кроки до весни" не варто сприймати буквально, адже в новій платівці мова йде не стільки про зелену пору року, скільки про більш абстрактні явища. Ця платівка, за словами музиканта, є доволі нетиповою для гурту. Половина композицій диску вже була раніше оприлюднена у якості синглів на вітчизняних радіохвилях, телеканалах та в Інтернеті, а іншу половину музиканти дописали зовсім нещодавно, поєднавши на компакті пісні з різних періодів творчої діяльності гурту.
 
До нового альбому увійшло 10 композицій:
1. Я вірю
2. Проліски
3. Пілігріми
4. Забери мене
5. Картина
6. Душа
7. Як ти ходила по морю
8. Два перших кроки
9. Це ти
10. Жар птиця
 
До речі - у цьому ж році було презентовано кліп на пісню «Картина» з нової платівки, записану спільно з радіоведучим, музикантом та продюсером Сергієм Кузіним.
 
Вже зараз ви можете придбати диск «Два кроки до весни» за допомогою основних сервісів iTunes та Google Play.
 
Також ви можете прослухати композиції онлайн на DEEZER

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі