Увійти

Доля поєднала у творчому тандемі гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» та дует «VRODA»

Ми завжди повертаємося до витоків. Важливо пам'ятати історію свого народу та цінувати його культурні надбання. Дует «VRODA» та гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» у своїй роботі «Доле моя» поєднали минуле та сучасне. Взявши за основу українську народну пісню, попрацювавши над текстом та над звучанням, музиканти встановили такий собі зв'язок поколінь. Мелодійність, щирість, душа української пісні – це все є в спільному творчому напрацюванні артистів.
 
Вперше шляхи дуету «VRODA» та гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» перетнулися завдяки Соломії Вітвіцькій, яка запросила музикантів виступити для українських військових у зоні АТО. Далі були численні виступи для захисників на імпровізованих концертних майданчиках та у столичних закладах. Окрім того, дует взяв участь у записі однієї з пісень до нового альбому гурту. Таким чином, виступи на одній сцені та співпраця не могли не надихнути музикантів на створення спільної пісні, робота над якою тривала не один місяць, доки артистам не вдалося досягнути того результату, яким були б задоволені всі.
 
Пісня «Доле моя» з’явилася в мережі інтернет на початку жовтня і вже встигла полюбитися поціновувачам змістовної та якісної української музики.  А 21 жовтня в одному зі столичних закладів відбулася презентація відео, яке допомогло ще більше пізнати всю глибину пісні.
 
У ролі режисерів відеоряду виступили Олександр Махач та Андрій Колодич, автори відомого та цікавого музичного проекту «ЖИВЯком». У якості локації для зйомок було обрано один з атмосферних київських двориків. Окрім фронтмена гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ», Сергія Танчинця, красунь з дуету «VRODA», Анни Заклецької та Ольги Нестеренко, одна з головних ролей у відео дісталася Іванові Леньо, фронтмену гурту «Kozak System», який, окрім того, взяв участь у записі пісні. Також у кліпі на пісню «Доле моя» з’являються художник, драматург Лесь Подерв'янський та музикант Олег «Фагот» Михайлюта (гурт «ТНМК»).
 
Як було сказано про пісню «Доле моя» в офіційній спільноті гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» в мережі: «Вся жіноча доля в одній пісні! Герої цієї пісні люблять щиро і відкрито, не приховуючи своїх почуттів, не соромлячись показати свої страждання через розлуку з коханими. Щоразу, прощаючись, наче востаннє, казати щось бракує слів. Вона ронила сльози раз за разом від коротких миттєвостей щастя, подарованого долею». 
 
У поєднанні з відео пісня набуває особливого значення і може сприйматися глядачем трохи під іншим кутом: все життя ми чогось чекаємо та прагнемо, бувають моменти відчаю, або ж ми живемо собі, займаємося своїми справами, спілкуємося, переживаємо якісь події, але все одно чекаємо та віримо. Рано чи пізно доля виправдовує це очікування, але передбачити коли і як це станеться ми не можемо, можемо тільки вловити її знаки, якщо пощастить. 
 
Фото: Таня Барабанова

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі