Увійти

Дмитро Бабак знімає дебютний кліп

Переможець 5-го сезону телешоу «X-Фактор» Дмитро Бабак приступив до зйомок першого кліпу. Пісня під назвою «Одна», з дебютного альбому співака «Відверто між нами», незабаром отримає відеоряд. Режисером кліпу виступив Клим Денисов, відомий по роботі над такими проектами, як Red Bull, F1 Showrun, «Віталька», «X-Фактор», BRUTTO, Insaiders, а оператором Ангел Ангелов, який щільно співпрацює з групою BRUTTO.
 
Дмитро Бабак: «Пісня була написана в один з вечорів на проекті« X-Фактор » і відразу ж стала однією з моїх улюблених композицій. Записував я її на студії Tatamusic, зведенням і аранжуванням займався музичний продюсер Микола Сосин. Цією піснею я хочу передати жіночу самотність, такою, якою бачу її я. У цю пісню я вклав іспанський музичний темперамент і турецькі народні наспіви, як душу пісні. Секрети майбутнього відео поки розкривати не хочу, єдине, що можу сказати, це те, що ідея кліпу буде наповнена нотками сюрреалізму і примітивності».
 
Радіопрем'єра пісні «Одна» відбудеться наприкінці літа, а поки що можете послухати її на нашому сайті:

Нагадаємо, Дмитро Бабак – переможець 5-го сезону телешоу «X-Фактор», талановитий виконавець, автор і композитор власних пісень, артист з харизмою і приємна молода людина зі своїм особливим поглядом на життя.
До перемоги в «Х-Факторі», де його наставником була Ніно Катамадзе, Дмитро встиг запам'ятатися глядачам, як один з найяскравіших учасників проекту «Голос країни - 3», де він під пильним тренерським поглядом Святослава Вакарчука дійшов до етапу супербоїв.
Дмитро Бабак вже має в творчому активі записаний перший сольний альбом «Відверто між нами», дебютний радіосингл з якого планує випустити найближчим часом. Також триває серйозна підготовка до зйомок кліпу на цю пісню.
Незважаючи на те, що музичний матеріал першого альбому ще не має широкої ротації, Дмитро Бабак вже досить активно гастролює, як з великими сольними концертами, так і акустичними виступами у форматі квартирників.
 
Біографічна довідка:
Дмитро Бабак народився 30 квітня 1992 року в місті Петровське, Луганської області. Його батьки розлучилися, коли йому було 6 років. З 13 років жив з бабусею і дідусем. З дитинства захоплювався футболом і виступав за команду свого міста «Петровський Хімік». Під час навчання в інституті продовжив грати у футбол і захопився самбо. Закінчив з відзнакою Луганський Національний Університет ім. Т.Шевченка (Інститут культури і мистецтв, спеціальність «естрадний вокал»). Переїхав і живе в Києві з коханою дівчиною.
 
Цікаві факти про Дмитра:
Грає на гітарі та фортепіано
Улюблені артисти – Jim Morrison (The Doors), (Led Zeppelin), Garou, Bruno Pelletier, The Beatles, Lenny Kravitz
Улюблені книги – «Біла гвардія», «Мартін Іден», «Степовий вовк», «1984»
Улюблені фільми – «Плати вперед», «Хлопчик у смугастій піжамі», «Список Шиндлера», «Авіатор», «Всесвіт Стівена Хокінга», «Паганіні: скрипаль диявола»
Улюблена їжа – вареники з вишнею, квасолевий суп, картопляне пюре з куркою
Улюблений напій – вишневий кисіль
Має дві освіти – педагогічну (фахівець з відзнакою) «Викладач естрадного відділення» і другу технічну «Слюсар з ремонту автомобілів, 4-й розряд»
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі