Увійти

Cправжня містика в музеї Булгакова. Як це було...

23-го грудня сталась Подія для усіх, хто вважає себе інтелігентним українцем. Після майже року мовчання кияни з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» презентували нову концертну програму у столичному музеї Булгакова. Новий звук арт-рокерів подавався під акустичним соусом: без мікрофонів, дротів та ба, навіть, освітлення.
 
Гурт заявив про готовність прийняти на концерті лише 40 глядачів і поставив досить амбітну для  молодого колективу ціну - 350 гривень за 1 квиток. Сміливо, проте, забігаючи наперед, скажу, що у залі не було порожніх місць, а публіка аплодувала стоячи, коли фронт-мен гурту - Макс Прудеус - оголосив про завершення концерту.
 
Двері музею відчинились для гостей рівно о 19:30. Глядачів зустрічала привітна молода дівчина у жовтій коктельній сукні. Вона тримала у руках листок із переліком гостей і, запрошуючи до аудиторії нових глядачів, обов’язково представляла. Очікуючи на виступ музикантів, гості мали можливість смакувати компліменти від господарів - шампанське або «Живчик» на вибір. 
 
Кімната музею, де малась відбутися подія, була освітлена лише дюжиною свічок. Усе це, безперечно, надавало цій виставі містичної атмосфери булгаковських часів.
 
«Біллі Мілліґан Бенд» з’явились перед глядачами рівно о 20:00 і без зайвих прелюдій зіграли свою першу композицію. Виступ колективу тривав півтори години, було зіграно 22 «п’єси», саме так оголошував фронт-мен перед виконанням. Гурт виконував пісні зі свого першого та другого альбомів. До речі, реліз останнього запланований на початок 2016 року. Також музиканти зіграли кілька каверів на такі гурти як «Queen», «Pink Floyd» та «Radiohead».
 
Основним інструментом у звучанні «Біллі Мілліґан Бенд»  на сьогодні є рояль. У більшості пісень також можна було почути віолончель, а іноді фронт-мен підігрував своїм колегам на акустичній гітарі та губній гармоніці. 
 
Для афіші цього концерту гурт обрав назву «Інакша музика». І це дійсно була абсолютно інакша музика: витримана суміш класики, джазу, року, блюзу та глибокої української лірики. Можливо, саме такої музики сьогодні бракує українській інтелігенції. 
 
«Ми не шукаємо масового визнання і не прагнемо робити музику, яка буде зрозуміла середньостатистичному слухачу. «БМБ» - це музика для тих, хто розуміє цінність культури для суспільства, це авторські тексти виключно українською мовою. Мені хотілося б бачити на своїх концертах людей, які читають художню літературу. Я хочу грати та співати для української інтелігенції», - так запрошував на цей концерт фронтмен гурту Макс Прудеус.
 
Після того, як все відбулося, можна сміливо стверджувати, що українська інтелігенція його почула. А нам залишається побажати амбітним киянам з гурту «Біллі Мілліґан Бенд» впевненості у собі та бажання радувати нас подібними виставами у найближчому майбутньому.
 
 
Бути в курсі новин гурту можна, як завжди, на сторінках «Біллі Мілліґан Бенд»:
Офіційний сайт: www.billymilliganband.com
ВКонтакте: vk.com/billymilliganfangroup
 
Інформаційна довідка:
«Біллі Мілліґан Бенд» - арт-рок гурт із українською лірикою, заснований 11 березня 2013 року. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії.
 
У його свідомості жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з однієї на іншу, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд".  
 
Так і з'являються композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про кохання та біль, свободу та обмеження, буття собою та пристосування. 2014 року гурт випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові". Наразі гурт готується до виходу другого альбому під назвою «Хворий на Любов».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі