Увійти

«Червоне і чорне» - презентація нової акустичної програми співачки і автора-композитора Ейви

Цього року весна прийшла в зовсім нову Україну – омиту сльозами, але очищену і вільну, як новонароджену. Чорне змусило нас об'єднатись і згуртуватись, а Червоне дало нам сили й віри йти до кінця за нашу свободу.
Любов і журба постійно чергуються у нашому житті. Що з них буде домінувати, - вибирати тільки нам. Так само, як колись наші бабусі, вишиваючи нитками рушники, вибирали якого кольору буде більше, так само і ми малюємо барвами своє життя. Чорне нам потрібне, щоб зупинитись, щось переосмислити і взяти новий старт, скинувши тягар старого… Червоне потрібне щоб цвісти і надихати, наповнювати наші цілі енергією і робити цей світ кращим.
 
Пісня – це всього лиш інтерпретація історії. І навіть сумна вона буває дуже гарна і зворушлива, тому ми часом так любимо пожуритись. Та на зміну журбі завжди приходить радість і кохання і про це неможливо не співати. Особливо весною!!
 
Тому я запрошую всіх своїх друзів і шанувальників моєї творчості на презентацію нової акустичної програми «Червоне і чорне», де ви зможете почути мої нові пісні. Та найголовніше – їх магія стане в кілька разів потужнішою, бо вони зазвучать наживо!! у виконанні талановитих музикантів мого проекту: Олександр Таряник – бас-гітара, Станіслав Карпенко – гітара, Євгеній Костіц – кахон, Петро Ващишин – клавішні. Спеціальним гостем вечора традиційно стане – багатогранний бандурист Ярослав Джусь.
 
Обіцяю мурашки по шкірі і заряд на весь рік від напрочуд пронизливої української лірики і чуттєвих мелодій весни.
 
Адреса: ресторан Бахус - вул. Івана Франка 16/2
 
Початок о 20.00. Вхід - 60 грн
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі