Увійти

Cepasa презентував новий кліп на пісню "Always Beautiful"

31-го травня український електронний проект "Cepasa" презентував відео на пісню "Always Beautiful". 
Ідея кліпу на пісню "Always Beautiful" належить режисерці і поетесі Настасьї Мілевській, яка задіяла у цій роботі непрофесійних акторів. «Не раз я чула, що ми не відшукаємо типажі, які вигадали, – розповідає вона.– Кожного героя я знаходила особисто, вистежувала і переконувала погодитися. З деякими потрібно було говорити годинами, щоб вони відчули, навіщо знімаються».
 
До речі - одну із ролей у відеороботі виконав і сам Павло Ленченко.
 
«Хлопці довго думали над моїм образом, – розповідає музикант. – Але я дізнався, ким буду, лише тоді, коли забирав свій костюм у дизайнера, побачивши, що він схожий на вбрання священика». Павло говорить, що його образ можна трактувати по-різному, адже цей кліп сповнений метафор: «Тому однозначно сказати, що я священик, не можна».
 
«Мені було важливо не "налажати", оскільки я вперше знімався у своєму кліпі, – поділився з Cultprostir музикант. – Проте, мені сподобалося, як я вписався в загальну картину цієї історії».
 
 
Композиція "Always Beautiful" входить до останнього альбому "Cepasa" під назвою "Noises", який вийшов у березні 2016 року.
 
Джерело: Cultprostir
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі