Увійти

Cepasa презентував альбом-настрій «Noises»

На сучасній електронній сцені надзвичайно високі ставки. Стрімко зростаючий потік наявних програм та звуків народжує запит на постійне обнулення, активний пошук нових форм і граней. У цих умовах електронним музикантам не так складно заявити про себе, як утриматися на плаву. З виразним розумінням цього факту досвідчений український продюсер Павло Ленченко (Cepasa) підійшов до написання свого нового лонгплея.
 
На третьому номерному альбомі «Noises» Паша вирішив ускладнити завдання, фактично придумавши заново той всесвіт, в якому живе музика Cepasa. Цього разу все було по-іншому: нові синтезатори, інший софт - змінився сам робочий процес. Вцілому, на оновлення студії музикант витратив майже півроку.
 
Варто визнати, план спрацював! Cepasa вловив ту тонку грань, де щось зовсім нове перетинається з добре знайомим і близьким. «Noises» - це крок уперед на шляху до творчої зрілості. Новий альбом звучить динамічно і життєстверджуюче. Багато в чому за рахунок великої кількості живих інструментів: гітара (Олександр Давиденко), бас (Антон Мигунов), винахідлива ритм-секція. «Noises» - це добре скроєний електро-поп з оглядкою на актуальні тренди - в хорошому сенсі прилипливий і чіпкий.
 
Cepasa вміло жонглює прийомами і навіть стилями, вільно змінюючи темп і настрій композицій: від ейфорійного навколо клубного «Addicted» до містичного етно-блюзу «Always Beautiful»; від інтимного неосоула «Davai» (перший сингл російською мовою) до восьмидесятницької «Loveloop» з янгольськими беками в дусі Артура Расселла.
 
«Noises» - ідеальний альбом-настрій. У ньому, як у дзеркалі, відбивається творча позиція самого автора, який шукає в музиці магію і простоту, а не набір перевірених комбінацій.
 
Реліз виходить в 3-х форматах: digital, cd і vinyl. Передзамовлення альбому доступне на iTunes з 28 березня, сам альбом надійде в продаж ексклюзивно на iTunes вже 4-го квітня, а 11 квітня з'явиться і в інших магазинах (Beatport, Google Play, Yandex Музика, Juno, Deezer, Spotify, Trackitdown та інших). На фізичних носіях альбом буде випущений в травні 2016. Нагадаємо, 31-го березня в столичному клубі Атлас відбудеться великий сольний концерт-презентація нового альбому Cepasa - Noises.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі