Увійти

«Біллі Мілліґан Бенд» зняли відео про інший світ

Фото з офіційної сторінки "Біллі Мілліґан Бенд" у Facebook Фото з офіційної сторінки "Біллі Мілліґан Бенд" у Facebook
Київський арт-рок гурт «Біллі Мілліґан Бенд» презентував нову відео роботу на композицію «Тепло твоїх холодних рук». Вона входить до другого альбому «Хворий на Любов» і поєднує віолончель, контрабас, перкусію, рояль та вокал.
Головною героїнею кліпу стала дівчина із іншого світу, символічно вдягнена у костюм космонавта. Історія про пригоди дівчини-космонавта у місті та гра музикантів зробили нове відео «Біллі Мілліґан Бенд»  дуже позитивним та веселим.
 
«Це найвеселіша, найграйливіша та найвесняніша пісня, з усіх, написаних мною, і я хочу, щоб у ці дощові дні ми більше посміхались та раділи весні. Історія головної героїні не обтяжена надто глибоким символізмом, ми просто багато дуркували та сміялись у процесі зйомок. Сподіваюсь, ця позитивна енергія передасться і глядачам. А якщо серйозно, то думаю, що часто на вулицях нашого міста ми почуваємо себе ось такими от космонавтами, яким непросто зрозуміти оточуючих. Важливо приймати світ із посмішкою», - прокоментував вихід нового виднограю фронт-мен гурту Макс Прудеус.
 
 
Почути живе виконання «Тепло твоїх холодних рук» та решту композицій гурту можна 28 травня у Будинку Актора. Квитки доступні за посиланням: bmb.2event.com.
 
Бути в курсі новин гурту можна на офіційних сторінках «Біллі Мілліґан Бенд»:
ВКонтакте: vk.com/billymilliganfangroup
 
Інформаційна довідка. «Біллі Мілліґан Бенд» - це інтелектуальний український арт-рок. Свою назву гурт запозичив у Біллі Мілліґана, найвідомішої людини із діагнозом «множинної особистості» в історії психіатрії. 
У свідомості американця Біллі Мілліґана жили 24 абсолютно різні особистості — від 3-річної дівчинки Крістін з Англії до 23-річного югославського комуніста Рейджена. Ці особистості  перемикалися з однієї на іншу, а сам Біллі був у якості транслятора. Подібним до свідомості Мілліґана є звук гурту. Автором текстів є Макс Прудеус, музику ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд", тобто усі музиканти, які беруть участь у проекті.  
Всі разом вони народжують композиції із мінливим як настрій звучанням та текстами, в яких гурт співає про любов, свободу, буття собою, цілісність та ролі людини у соціумі. 
2014 року «Біллі Мілліґан Бенд»  випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові", 2016 року виходить другий альбом «Хворий на Любов». Наразі гурт працює над третім long play, робоча назва цієї платівки «Радіопасивність».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі