Увійти

«Біллі Мілліґан Бенд» виклали у мережу перший сингл із нового альбому

На своїй офіційній сторінці у Facebook гурт повідомив про завершення роботи над третім альбомом та оприлюднив перший сингл з нього. Ранньою пташкою стала композиція «Іноземці», добре відома фанам, адже музиканти вже давно грають її на концертах. Причиною, за якою гурт зробив реліз цього треку першим і саме зараз, стала шалена увага до питання еміграції. 
«Мережею шириться хештег #ВоздухЭмиграции, і ми не могли залишитись осторонь цього питання. Особисто для мене тема, яка піднімається в "Іноземцях", болить. Пісня написана мною ще 2010 року в Барселоні, але я не бачив готовності у суспільства її прийняти, тому відкладав із її аранжуванням та релізом. І от, схоже, прийшов час.» – прокоментував вихід синглу фронт-мен гурту Макс Прудеус. 

«Біллі Мілліґан Бенд» як музичний проект є абсолютно унікальним явищем в історії музики, адже музиканти не дають двох однакових сольних концертів та кардинально змінюють звучання із кожним новим альбомом. Автором пісень є Макс Прудеус, аранжування ж створює колективний розум "Біллі Мілліґан Бенд", тобто усі музиканти, які беруть участь у проекті.
 
Нагадаємо, що гурт названий на честь найвідомішої у світі людини із діагнозом множинної особистості. Згідно із діагнозами лікарів у свідомості американця Уільяма Мілліґана жило аж 24 різні особи.
 
2014 року «Біллі Мілліґан Бенд» випускає першу студійну платівку під назвою "У твоїй голові", вона характеризується качовими електрогітарними рифами у виконанні Єгора Акулова та по саунду нагадує американський гітарний рок, який грають Audioslave та RHChP. Окрім стандартного для рок-команд квартету (вокал, гітара, бас та барабани) на цьому диску можна почути віолончель, трубу, саксофон та тромбон. Усі інструменти та ефекти до кожної пісні записувались наживо. 
 
2016 року виходить другий альбом «Біллі Мілліґан Бенд», кияни назвали його "Хворий на Любов". Це акустична платівка, яка повністю присвячена темі любові та кохання. У часи, коли Україна захлиналася від протиріч та ненависті, музиканти нагадують про вічні речі, які часто забуваються у шквалі емоцій та агресії. Саунд альбому побудований навколо рояльних партій Дмитра Рижакова. Перкуссії для платівки записав Орхан Агабейлі, а на віолончелі зіграла Жанна Марчинська. Окрім класичних інструментів на диску можна також почути бітбокс. Після виходу платівки музиканти дають кілька сольних концертів у столичних театрах, під час яких переплітають свою музику із психологією та філософією. Так за піснями гурту «закріплюється» назва «п’єси», а стиль гурту починають називати «інтелектуальним арт-роком».
 
2017 року планується вихід третьої студійної роботи гурту «Біллі Мілліґан Бенд». Музиканти вже повідомили, що вона називатиметься «Радіопасивність». До неї увійдуть вже добре відомі столичним фанам «Іноземці», «Порох» та «Кожному своє». Також гурт обіцяє дотримуватись традицій проекту та знову кардинально змінити саунд. Третій альбом разом із Максом Прудеусом створювали клавішник Андрій Орищенко та бек-вокалістка Любов Бобир. Звук нового диску «Біллі Мілліґан Бенд» обіцяє бути ближчим до експериментального року.
 
Першу та другу платівки гурту можна завантажити із офіційного сайту проекту: http://billymilliganband.com/
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі