Увійти

BABAK - прем'єра дебютного синглу "Одна"

Дмитро Бабак, переможець 5-го сезону телешоу «X-Фактор», який виступає під ім'ям BABAK, презентував свій дебютний сингл «Одна».
 
Всеукраїнська прем'єра пісні відбулась 18 вересня 2015 року. І майже відразу після радіопрем'єри синглу, Бабак планує порадувати шанувальників своєї творчості першим кліпом на цю пісню. Робота над відео вже йде повним ходом, так що потерпіти залишилося зовсім небагато.
 
Бабак: «Пісня «Одна» була написана мною дуже швидко. Якщо чесно, на написання тексту я витратив близько 15 хвилин. У той момент я не думав, що з цього може щось вийти. Вже пізніше, я і мої знайомі побачили у пісні сенс. Я ріс у родині без батька. І тільки зараз почав розуміти, що тема жіночої самотності мені знайома не з чуток. За короткий час «Одна» стала улюбленою піснею моєї дівчини. І це ще один момент, чому я запускаю її на радіо першою, ну і по-друге: вона трохи нагадує осінь... Звичайно ж, хочеться, щоб ця пісня стала улюбленою для багатьох, адже в ній кожен зможе знайти щось своє, як зробили це мої друзі та знайомі».
 
Вдихніть на повні груди теплу осінню меланхолію разом з нотами пісні «Одна».
І не забувайте дарувати любов своїм близьким, адже з таких чудових миттєвостей і виткане наше життя!

Нагадаємо, Дмитро Бабак – переможець 5-го сезону телешоу «X-Фактор», талановитий виконавець, автор і композитор власних пісень, артист з харизмою і приємна молода людина зі своїм особливим поглядом на життя.
До перемоги в «Х-Факторі», де його наставником була Ніно Катамадзе, Дмитро встиг запам'ятатися глядачам, як один з найяскравіших учасників проекту «Голос країни - 3», де він під пильним тренерським поглядом Святослава Вакарчука дійшов до етапу супербоїв.
Дмитро Бабак вже має в творчому активі записаний перший сольний альбом «Відверто між нами», дебютний радіосингл з якого планує випустити найближчим часом. Також триває серйозна підготовка до зйомок кліпу на цю пісню.
Незважаючи на те, що музичний матеріал першого альбому ще не має широкої ротації, Дмитро Бабак вже досить активно гастролює, як з великими сольними концертами, так і акустичними виступами у форматі квартирників.
 
Біографічна довідка:
Дмитро Бабак народився 30 квітня 1992 року в місті Петровське, Луганської області. Його батьки розлучилися, коли йому було 6 років. З 13 років жив з бабусею і дідусем. З дитинства захоплювався футболом і виступав за команду свого міста «Петровський Хімік». Під час навчання в інституті продовжив грати у футбол і захопився самбо. Закінчив з відзнакою Луганський Національний Університет ім. Т.Шевченка (Інститут культури і мистецтв, спеціальність «естрадний вокал»). Переїхав і живе в Києві з коханою дівчиною.
 
Цікаві факти про Дмитра:
Грає на гітарі та фортепіано
Улюблені артисти – Jim Morrison (The Doors), (Led Zeppelin), Garou, Bruno Pelletier, The Beatles, Lenny Kravitz
Улюблені книги – «Біла гвардія», «Мартін Іден», «Степовий вовк», «1984»
Улюблені фільми – «Плати вперед», «Хлопчик у смугастій піжамі», «Список Шиндлера», «Авіатор», «Всесвіт Стівена Хокінга», «Паганіні: скрипаль диявола»
Улюблена їжа – вареники з вишнею, квасолевий суп, картопляне пюре з куркою
Улюблений напій – вишневий кисіль
Має дві освіти – педагогічну (фахівець з відзнакою) «Викладач естрадного відділення» і другу технічну «Слюсар з ремонту автомобілів, 4-й розряд».
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі