Увійти

Артем Кондратюк презентував україномовну версію пісні "Місто мрій"

Фото з офіційної сторінки Артема Кондратюка у Facebook Фото з офіційної сторінки Артема Кондратюка у Facebook
6-го березня цього року Артем Кондратюк презентував російськомовну пісню "Город мечтаний". Тоді ж виконавець пообіцяв згодом представити і україномовну версію цієї пісні. І ось 4-го квітня відбулась прем'єра пісні "Місто мрій".
 
У інтерв'ю виданню "Starlife" Артем Кондратюк розповів історію виникнення цієї пісні:
"Слова і музику до «Города мечтаний» я писав ще рік тому. Але на те, щоб пісню зробити і оприлюднити постійно не вистачало часу. А справа була так. Я пізно повернувся додому з концерту і сів читати книгу. За читанням на мене нахлинули спогади про студентське життя. Під час навчання в музичному училищі я кожен день їздив до Житомира з невеликого містечка Озерне і назад. По дорозі постійно спостерігав за людьми і занурювався у власні мрії про блискучу кар'єру, про вічну любов, і про багато іншого. Саме це я і передав в пісні «Город мечтаний». Україномовний варіант пісні вирішив зробити тому, що останнім часом у слухачів є попит на пісні українською мовою. Така ситуація мене, звичайно ж, дуже тішить. Україномовний текст не є дослівним перекладом російськомовного, проте суть залишилася та ж сама".
 
На питання, че буде відзнято кліп на цю композицію, виконавець зазначив, що ще не вирішив і подивиться на реакцію шанувальників - наскільки вона їм сподобається.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі