Увійти

Артем Кондратюк представив новий кліп на пісню "Ти - та, якою живу"

Якщо рахувати час від Дня народження до Дня народження Артема Кондратюка, практично за рік він представив вже третю музичну відеороботу, де, в першу чергу, розкриваються високі почуття любові. 
Бажання екранізувати нову пісню "Ти - та, якою живу" на слова і музику Артема Кузьменкова з'явилося при створенні і запису пісні.
 
Створення кліпу повністю довірили Валерію Георгіяну (і його команді з відеовиробництва "Imprinting Emotions"), а також режисеру Ігорю Андроніку. Продюсером відео стала Івасенко Лариса. Головну героїню зіграла Кароліна Гаврилюк.
 
Зйомки проходили протягом декількох днів в місті Чернівці та в Чернівецькій області. Локацій було багато. Це і різноманітна красива українська природа, ліси, поля і багато іншого. Також не обійшлося без сучасних локацій. Це досить популярний в Чернівцях і за його межами готель "Буковина", дуже красивий і цікавий ресторан "Da Vinci". У зйомках кліпу було задіяно понад 50-ти осіб (актори, масовка, знімальна команда, фотографи і багато інших).
 
Сценарій і ідея кліпу режисера Ігоря Андроніка побудований на історіях з 12, 17 і 21 століть. Головні герої начебто переміщаються з одного життя в інше, втрачаючи по черзі один одного, але врешті-решт знаходять щастя серед тисячі життів. У кожній сцені фігурує дуже ніжна польова квітка - волошка. У середньовіччі цю квітку уособлювали з довірою і відданістю в любові.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі