Увійти

Аріна Домскі презентувала кліп на пісню "Nessun Dorma" з опери "Турандот" Дж. Пуччіні

Відбулась прем’єра нового відео "Nessun Dorma" з опери "Турандот" Дж. Пуччіні української співачки у стилі classical crossover Аріни Домскі.
 
Цієї прем’єри прихильники співачки чекали з особливою цікавістю, адже робота кардинально відрізняється від усіх попередніх відео Аріни. У новій відео роботі тендітна співачка продемонструвала свою вокальну майстерність, сильний голос, а також зламала стереотипи щодо оперних виконавців, з’явившись у доволі сміливому та неочікуваному образі. 
 
За словами режисера Сергія Коваля, у новому відео Домскі він навмисно хотів уникнути конкретної історії та сюжету, щоб не відволікати глядача від музики:  «Це відео у стилі мінімалізм, тут немає пишних декорацій і сюжету, ми спеціально не прив’язувалися до лібретто опери. Головний акцент зроблено на оперний вокал Аріни і божественну музику Дж. Пуччіні. Ще після виходу тізера до відео ми чули відгуки про те, що це занадто відверто і сміливо для такої музики. Наша мета полягала у тому, щоб привернути увагу сучасного слухача до оперного мистецтва і популяризувати його, зламати стереотипи про виконавців класичної музики».
 
Варто також відзначити, що свого часу цей твір виконували Андреа Бочеллі, Хосе Каррерас, Маріо Ланца і Сара Брайтман. Проте найпопулярніша ця відома арія у виконанні Лучано Паваротті. Після того, як канал BBC використав арію «Nessun Dorma» у виконанні Паваротті у якості головної музикальної теми під час Чемпіонату Світу з футболу 1990 року, арія стала широко популярною. Невдовзі вона посіла друге місце у UK Singles Chart — так високо у цьому чарті ще не піднімався жоден твір класичної музики.  
 
Нагадаємо, що Аріна Домскі є єдиною українською виконавицею у стилі classical crossover. Аріна закінчила КДМУ ім. Р. М. Глієра, а пізніше НМА і м. П. І .Чайковського (консерваторія) за класом академічного вокалу, де навчалася у класі Народної артистки України, професора Д. І . Петрененко. Приймала участь у талант шоу "Фабрика зірок" і "Суперзірка " (1+1), де дійшла до фіналу . З  2007 до 2011 року виступала як виконавиця популярної музики. А у 2012 році представила дебютну відеороботу " Ti Amero " у стилі classical crossover , яка потрапила у ротацію британського музичного каналу C Music TV
 
Аріна гастролювала в Італії, Іспанії, Німеччині, Казахстані, Франції. А у листопаді відвідає з концертами Азію.
 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі