Увійти

Anotherland - новий фестиваль електронної музики на березі Азовського моря

На Азовському морі (Арабатська Стрілка) з 10-го серпня по 6 вересня проходить новий український фестиваль музики і мистецтва - Anotherland.
 
Anotherland - новий фестиваль електронної музики на березі Азовського моря, де протягом 10 тижнів виступить понад 100 діджеїв України.
 
На фестивалі представлені всі стилі музики:
 
З 10-16 серпня Anotherland презентує музичний тиждень з ухилом в техно музику: Mays, Ice, Suhar, Veronika, Konstantin Yoodza, Exiva, Kirill Mixer, Dynamic, BuzzKepper, Naum, Easy Lee, Vlad N & Chmil. 
На цьому ж тижні 14 і 15 серпня тут будуть звучати ламані ритми на вечірці легендарних львів'ян FunkMasters - Derrik & Tonika. Вдень пройдуть змагання з пляжного волейболу, а вечори будуть наповнені показами кіно про музичну культуру, але й ніхто не відміняв щотижневу програму майстер-класів на розвиток творчості та занять з йоги.
 
 
З 17 по 23 серпня на Anotherland заявлений ​​тиждень української електронної музики, на якому виступлять легендарні діджеї: Kon', Sender, Ivan Ionov, Jim Pavloff, Lime Kid, Mavr, Obeck, Andrew Rai, Naum, Tiny Toon & Marcato, KinSpin.
 
 
Останній тиждень літа на Anotherland називається Final Music Week. З 23-30 серпня знову заграє deep techno и house музика з кращими її представниками: Harris, Mamay, Outstrip, Dmitriy Kidz і багато інших.
 
 
Окрім музичної програми, на Anotherland проходять всілякі майстер-класи та курси з мистецтва, йоги, танців, серфінгу, фітнесу та багато іншого.

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі