Увійти

Анна-Марія представили кліп на сингл записаний з Мілошем Єлічем

Ми всі з самого початку лише оболонки з певним набором внутрішніх органів та кровеносною системою. Але як ця оболонка може стати Людиною? Лише почуття та емоції по-справжньому роблять людину Людиною! Звідси й починається Життя.
 
14-го березня світ побачив новий сингл дуету Анна-Марія «Знаєш Ти». Чуттєва композиція супроводжується кліпом з вельми неочікуваним та дивовижним сюжетом. 
Режисером відео-роботи на трек «Знаєш Ти» виступив Андрій Бояр (відомий за роботами для PianoБой, Христини Соловій, Dakh Daughters тощо). Це не перша співпраця режисера та артисток, раніше вони працювали над лірик-відео на пісню «Ми Сховаємось». Для зйомок кліпу на новий сингл дуету Анна-Марія «Знаєш Ти» Андрієм Бояром була спеціально створена особлива, складна й унікальна конструкція. В новому відео практично немає графіки – всі ефекти було створено аналозі, «наживо». У відео-роботі співачки предстали в новому стилі. Також в кліпі знялась відома світова модель – Maria Tyelna, яку називають «українським ельфом», адже зовнішність дівчини вважається однією з найбільш надзвичайних у світі.
 
«Ця пісня про сильні почуття до людини. Але випробовувати їх – непроста задача, адже вони можуть приносити, як радість, так і біль. Вона з’явилася саме через надлишок почуттів, переймань та бажання виразити їх в музиці. Інколи в пісні ми можемо сказати те, що важко промовити на словах в житті. Тут вийшло саме так» –  розповідають Анна-Марія.
 
Драматична композиція «Знаєш Ти» – новий етап в творчості дуету. В цій пісні нове все – нові Анна та Марія, нове звучання, новий підхід до створення та запису треку. Сингл було спродюсовано Мілошем Єлічем (клавішником та аранжувальником групи «Океан Ельзи»).
 
«Ми давно хотіли попрацювати з Мілошем і коли з’явилася ця пісня, ми зрозуміли, саме її хочемо робити з ним! Створення аранжування було схоже на медитацію. Ми вирішили зробити основний грув за допомогою плескання по тілу, клацання пальців, ударів по чохлу гітари та по меблях, за допомогою голосів. Доречі, голос Мілоша там теж є!» – діляться артистки.
 
«Коли ми розпочали роботу над цією піснею, ми вирішили спробувати новий підхід. Сам процес створення був подібний до пазлу. Спочатку накидали всі ідеї, а в процесі кожна попередня ідея нав’язувала наступний крок. Саме так, кубик за кубиком складалась пісня. Мені дуже подобається те, що у нас вийшло, сподіваюсь, слухач теж оцінить» – розповідає Мілош Єліч.
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі