Увійти

Андрій Хливнюк та Дмитро Шуров - за рівні права дітей у всьому світі

Фото з офіційної сторінки "Бумбокс" у Facebook Фото з офіційної сторінки "Бумбокс" у Facebook
UNIСEF та Музика для Мас представляють пісню та кліп "Imagine" від Андрія Хливнюка та Дмитра Шурова в рамках світової кампанії ‪#‎IMAGINE‬.
 
Влітку 2015 UNICEF звернулися до Музики для Мас з пропозицією для Андрія Хливнюка та Дмитра Шурова взяти участь у проекті #IMAGINE - кампанії за рівні права дітей у всьому світі, що зібрала навколо себе сотні тисяч людей. Звісно, і Хливнюк, і Шуров відповіли згодою. #IMAGINE – що це за кампанія?
 
У листопаді 2014 Йоко Оно безкоштовно передала UNICEF права на пісню і кліп Джона Леннона "Imagine", і на генеральній асамблеї ООН в рамках Конвенції з Прав Дітей, оголосила про старт проекту.
 
Ідея кампанії IMAGINE полягає в тому, що будь-хто може заспівати разом із відомими на весь світ особистостями легендарну пісню Джона Леннона «Imagine» та присвятити її дітям. Для цього треба лише завантажити безкоштовний додаток TouchCast та записати свою версію пісні. Чим більше людей з України візьмуть участь, тим яскравіше вона світитиметься на віртуальній мапі проекту. Користувачі можуть обмінюватися записами в соціальних мережах з використанням хештегів ‪#‎EVERYVOICECOUNTS‬ та #IMAGINE. Також, публікуючи свою версію пісні, кожен охочий може сформулювати ідеї про те, яким бачить ідеальний світ для дітей.
 
Одним з найважливіших інструментів кампанії стало відео пісні "Imagine", зняте за участю музикантів, спортсменів, акторів, дитячих хорів. Кеті Пері, Адам Ламберт, Кортні Кокс, Ленс Басс, Will.i.am, Х'ю Джекман, Бьорн Ульвеус (ABBA) - далеко не повний список тих, хто взяв участь у #Imagine.
 
Другою частиною кампанії, стала можливість будь-кому хто заспівав "Imagine", потрапити в "world mix" Девіда Гетти, відомого діджея та продюсера, який вже зміксував десятки різних варіантів пісні.
 
В Україні версія "Imagine" від Андрія Хливнюка та Дмитра Шурова виходить 29 жовтня у вигляді радіо-синглу та відеокліпу. Пісня спродюсована Дмитром Шуровим й записана в студії "Д.Ы.Ш.У." за участі струнного оркестру. Відеокліп зняв режисер Денис Захаров, який раніше працював над монтажом фільму "Поводир".
 
Джованна Барберіс, Голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні: "Під час конфліктів, в тому числі в Україні, діти найбільше потребують допомоги, миру, а також підтримки і турботи. Надзвичайно важливо у будь-який можливий спосіб нагадувати людям про проблеми дітей та мобілізувати зусилля спільноти, щоб допомогти дітям. Сподіваємося на вдале партнерство, і що ця пісня надихне інших артистів та усіх охочих українців заспівати та уявити кращий світ для дітей України".
 
Андрій Хливнюк, Бумбокс: "Варто сказати, що мрії збуваються. Ми з Дмитром Шуровим заспівали пісню Джона Леннона - "Imagine". Imagine. Джона Леннона. Йоко Оно і Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) запропонували виконати цю пісню музикантам в усьому світі і я гордий, що ми зможемо приєднатися до цієї ініціативи”.
 
Дмитро Шуров, Pianoбой: "Зазвичай, я ніколи не слухаю" Imagine "Джона Леннона, коли у мене все добре. Такі пісні як ця, бувають потрібні, щоб розібратися зі своїми думками, переключитися і сконцентруватися на головному, це все одно, що отримати підтримку старого друга . З моменту написання "Imagine" пройшло вже майже півстоліття, але її меседж абсолютно не застарів - ми всі хочемо бути вільними і жити в спокійному світі, де є місце всім. Для мене робота над нашою з Андрієм версією "Imagine" мала певний терапевтичний ефект, сподіваюся він пошириться і на слухачів. Пісня був записана дуже просто - я грав на піаніно і ми з Андрієм співали одночасно в різних кімнатах студії "Д.Ы.Ш.У." Потім я написав аранжування для струнних та духових і залучив до запису кращих молодих скрипалів та духовиків в Києві. Мастеринг пісні був зроблений в Лондоні, на студії Abbey Road. Я вдячний UNICEF за цю унікальну можливість."
 
Денис Захаров, режисер кліпу "Imagine": "Це моя перша робота з Андрієм та Дмитром, і я дуже хотів і зробив усе, щоб на першому місці опинилася пісня, її настрій, а не якісь технічні прийоми. Мені хотілося відійти від естетики кліпу, зняти невелике документальне кіно. Сподіваюся, це видно. Взагалі, працювати було дуже легко, навіть сміх Андрія або Діми, через який часом доводилося зупиняти зйомку, не заважав, а підтримував. "
***
"Imagine" - пісня Джона Леннона з одноіменного альбому "Imagine", випущеного в 1971 році, в який Джон вклав своє бачення світу: "Уявіть собі - немає країн, немає війн, немає релігії ..." Пісню, що стала візитною карткою соло-кар'єри Леннона , виконували Елтон Джон, Девід Боуї, Пітер Гебріель, Рей Чарльз, Марк Нопфлер в дуеті з Четом Аткінсом, A Perfect Circle, Мадонна і безліч інших найталановитіших музикантів. За версією журналу Rolling Stone, "Imagine" займає третє місце в списку 500 найкращих пісень усіх часів.
 
***
Заспівати IMAGINE, уявити кращий світ для дітей України та дізнатися більше про всесвітню кампанію можна на сайті: http://imagine.unicef.org.ua/
 
Про ЮНІСЕФ: Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) працює над покращенням життя дітей та сімей на всій території України з 1997 року. ЮНІСЕФ є світовим лідером із захисту прав та інтересів дітей. Фонд працює у понад 190 країнах світу заради захисту й підтримки дітей з моменту їх народження і до початку дорослого життя. Програми Фонду фінансуються з добровільних внесків фізичних осіб, компаній, закладів та урядів. Більше інформації: www.unicef.org.ua.
 

 

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі