Увійти

5-річна донечка Павла Табакова створила власну мультиплікаційну історію до пісні "Як Екзюпері"

Нещодавня пісенна прем’єра від Павла Табакова «Як Екзюпері» отримала несподіване друге дихання. 5-річна донечка співака Анастасія намалювала мультиплікаційну історію до татової пісні. 
 
«Друзі! Розділіть зі мною мою велику батьківську радість - дивіться першу публічну прем`єру від моєї 5-річної донечки Насті! Доця намалювала свою версію мультика до пісні "Як Екзюпері"! Підтримайте художній талант Анастасії Табакової переглядами та лайками!», - написав Павло Табаков на своїй сторінці у Facebook. Користувачі мережі не скупилися ані на лайки, ані на позитивні коментарі. 
 
Юна художниця Анастасія Табакова, яка менше року займається із викладачкою з малювання в Першій Київській дитячій академії, задумала створити власну анімаційну історію на пісню «Як Екзюпері» одразу, коли побачила оригінальний мультик, який намалював відомий український художник та режисер-аніматор Сергій Гармаш (автор популярного мультсеріалу «Пригоди Кота Викрутаса»). 
 
Настя кілька місяців працювала над своїм мультфільмом «Як Екзюпері». Творила дівчинка, зачинившись у власній кімнаті разом із викладачкою. Певний час маленька художниця нікому не показувала свої малюнки, навіть батькам – тримали інтригу. Подружжя Табакових лише чуло, як за дверима їхня донечка, малюючи, влаштовує справжнє шоу з піснями та перевтіленнями у героїв своєї мультиплікаційної історії – у принцесу, принца, дракона…    

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі