Увійти

5хвилин Без Обмежень, або півгодини насолоди чуттєвою лірикою та якісним звучанням

Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" вчора уввечері у мережі презентував свій новий альбом "5хвилин".
 
Здається, ніби учора гурт представляв свій попередній альбом #DИХАЮТОБОЮ і ось знову - прем'єра. До платівки увійшло 9 треків, серед яких добре відомі "Доле Моя", "Ангели Плачуть", "5хвилин" та "Тону". 
 
Сергій Танчинець, фронтмен "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ": "Альбом "5хвилин", це наша "дитина", яку ми бережно зрощували, вкладали в неї все краще, що накопили за довгі роки існування. Альбом має різні за характером та звучанням пісні. Ми почали співпрацю з відомим та надзвичайно талановитим саунд-продюсером Артуром Данієляном, який вніс своє особливе звучання в нашу музику. Гадаю, всім нашим прихильникам буде дуже цікавим цей матеріал".
 
Можна без перебільшення сказати, що у гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" нині - епоха відродження. Два альбоми протягом останніх двох років, концертні тури Україною, участь у "Х-Факторі" та, головне - прихильність все більшої аудиторії шанувальників! Вони підкорюють серця пронизливою лірикою, якісним звучанням та неймовірною енергетикою!
 
Новий альбом "5хвилин" - це як десерт для шанувальників якісної української музики. Гурт "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" розвивається, демонструє нові забарвлення та тішить глибиною думки. Деякі треки - це калейдоскоп емоцій, які ти переживаєш, наче в трансі... І родзинкою всього того є два бонусні треки - "Доле моя", записаний разом з "Вродою" та Іваном Леньо ("Kozak System") і "Ангели Плачуть", записаний у дуеті з Лілею Варвін. 
 
Відчувається, що великий концерт на НСК "Олімпійський", про який мріє гурт - не за горами;)
 
Загалом, альбом "5хвилин" гурту "БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ" має бути у колекції кожного, хто вважає себе шанувальником якісної української музики!
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі