Logo
Версія для друку

21-го березня концертом у Львові Віктор Павлік відсвяткує подвійний ювілей

21-го березня відомий український співак Віктор Павлік дасть у Львові, на сцені Національного драматичного театру ім. М. Заньковецької,  великий ювілейний концерт у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Lviv Jazz Orchestra. Початок – о 19:00.
 
Ювілеїв у Віктора Павліка цьогоріч аж два: особистий - 50 років, і професійний - 30 років на сцені. Відтак святкувати співак планує масштабно: каже, що хоче за рік встановити новий рекорд – дати по Україні мінімум 300 концертів. «Мені цікаво скупатися у всій Україні – виступати не тільки в обласних, а й у найвіддаленіших районних центрах», - зізнається артист.
 
Концерт 21 березня у Львові - другий у серії великих святкових концертів Віктора Павліка. Перший відбувся усередині лютого на головній сцені країни – у Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві. Повний зал прихильників творчості Павліка разом із ним співав хіти «Афіни, Київ і Стамбул», «Ні обіцянок, ні пробачень», «Ти подобаєшся мені»… Загалом у концертній програмі прозвучало 20 пісень, які співак виконав у супроводі естрадно-симфонічного оркестру Збройних Сил України під керівництвом Дмитра Антонюка. Ці два десятки пісень Віктор обіцяє повторити і для львівської публіки. «Це пісні, які знає і любить вся Україна», - зауважує він.
 
Після Львова, на початку квітня, ювілейні концерти Віктора Павліка відбудуться у Дніпропетровську, Кривому Розі, Запоріжжі...
 
Знаменита пісня SIKIDIM у виконанні Віктора Павліка:

Ціна квитків на концерт Віктора Павліка у Театрі ім. М. Заньковецької 21 березня – від 90 до 320 грн. 
Продаж квитків - на сайті gastroli.ua, а також в касах «GASTROLI» по місту.
Детальніша інформація та замовлення квитків: 0 800 507 577
Додаткова інформація – за тел. 067-960 31 01 або по e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Галина Гузьо, GMGpromo).