Увійти

14-го квітня в Києві українські гурти влаштують ROCK BATTLE

Справжній ROCK BATTLE влаштують у Києві 14-го квітня три українські гурти – різні за стилем і звучанням, але об’єднані надзвичайно яскравим жіночим вокалом. Цього вечора на сцену вийдуть колективи, які очолюють чарівні і драйвові солістки – і це означає, що музична боротьба буде справді запальною! А керуватиме рок-батлом журналіст, ведучий та музичний експерт Андрій Куликов
 
Рок у найрізноманітніших його проявах – таким обіцяє бути цей музичний вечір! Поп-рок-гурт «Друге Сонце» на чолі з Мариною Юревич подарує гостям шалений п’янкий коктейль із пісень, любові і релаксу. Кожен концерт групи – це емоційний потік, який захоплює, дарує нагоду потанцювати та естетичну насолоду видовищем.
 
Шалену суміш лірики, чуттєвості і сучасного рок-драйву представить цього вечора гурт «АССА». Пісні групи вирізняються проникливими текстами і мелодійною музикою, які своїм голосом вміло підкреслює солістка Тетяна Власова. Виступи гурту завжди перетворюються на справжні шоу, де дивовижним чином поєднуються ніжність і відчайдушність – це не залишає байдужим нікого! 
 
«The Velvet Sun» – гурт, який грає у стилях блюз, кантрі, вінтажний рок. Колектив відтворить на сцені дух соковитих шістдесятих років, ери справжнього рок-н-ролу. У виконанні харизматичної солістки гурту Варвари Чайковської це звучить справді фантастично! 
 
ROCK BATTLE гуртів «Друге Сонце», «АССА» та «The Velvet Sun» пройде 14 квітня в арт-пабі «Бочка на Подолі» (вул. Верхній Вал, 22). Початок о 19.30. Вхід: 50 грн. 
 
Хай переможе наймузичніший! 
 
Більше інформації про подію тут:
 
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі