Увійти

Сергій Танчинець: Чекайте незабаром альбом, нову пісню та кліп

Твір на тему «Як ми провели літо». Наскільки нам відомо, одну частину літа ви присвятили виступам, а іншу – роботі над альбомом. Більше працювали в студії?
- Так, але та студія була вдома. Тобто, ми збиралися вдома, накопичували матеріал, вірніше - донакопичували ,бо альбом вже майже готовий, залишилось дві пісні. Потім зібрали цю всю сессію в купу і віддали Ігору Рибарю, гітаристу нашому, який робив для нас саунд ще до того, як Without Limits переїхали в Київ. Він зараз опрацьовує той матеріал, що ми зробили протягом трьох років. Щодо виступів, то їх було декілька.
 
То коли вже, нарешті, буде альбом?
 
- Ми обіцяли випустити його до кінця вересня, але тепер вже, я так думаю, що в середині/кінці жовтня ми його презентуємо. Просто з’явилася нещодавно нова пісня, яку б ми хотіли теж бачити в тому альбомі. Якщо встигнемо її доробити до середини жовтня, то вона буде тут, якщо ні – залишимо її на потім.
 
Що за пісня? Текст вже готовий?
 
- Текст вже є, але ми його доводимо до форми. Ми останнім часом робили пісні, які не вимагали великої студійної роботи. Я кажу про «Мамині слова» та «Налий мені вина». А ця - доволі рок-н-рольна і мусить мати класний саунд.
 
Буде щось по типу «Underground»? 
 
- Може не на стільки Old’ове, але також драйвове і тому мають бути тільки живі барабани тощо. Це - чистий рок-н-ролл і тому він повинен звучати красиво, чисто. Ми будемо її зараз писати.
 
Ви нещодавно на офіційних сторінках в мережі оголосили про завершення роботи над  новим кліпом.
 
- Пісня «Зима». Ми хотіли її не включати в альбом. Але ми вже відзняли на неї відео, вже і дотягнули з альбомом, що буде восени, тому і вона увійде в платівку. Маю надію, що разом із альбомом вийде і відео на пісню «Зима». Над відео працювали наші друзі і ми їм за це дуже вдячні; увесь бюджет фактично пішов на транспортування себе і на їжу, чай/каву. Кліп буде простий, але він передасть ідею пісні.
 
Тобто, нам скоро чекати і альбом і кліп?
 
- Так, і десь до цього всього діла ми зробимо концерт, аби презентувати цю роботу. Хоча на живих виступах ви майже весь альбом чули, окрім двох нових пісень.
 
Як щодо відео на інші пісні? Ви будете робити кліп на «Мамині слова»?
 
- Так, на цю пісню також будемо знімати кліп. Можливо, десь зимою, або аж наприкінці зими кліп вже буде готовий, бо Олександр Кулик, який з нами співпрацював по «Налий мені вина», дуже хоче зняти той кліп, і я сам хочу дуже його зняти, але ми не будемо поспішати, бо пісня чуттєва і важлива для нас, аби її не зіпсувати. Загалом, ми на неї маємо плани, і кліп буде знятий хоча б заради того, аби пісня не померла. Кліпи допомагають зберігати пісні у пам’яті.
 
За інтерв’ю дякуємо Сергію Танчинцю, лідеру гурту Without Limits (Без Обмежень)!
 
Шукайте новини від та про учасників проекту СПІВАКИ на нашому сайті та у всіх наших групах у соціальних мережах.
 
Слухайте якісну українську музику!
Enjoyтесь!;)
 
Автор матеріалу: Сергій Міщенко, проект "СПІВАКИ"
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі