Увійти

Далі буде щось цікаве...

Інтерв’ю з вокалісткою гурту Singleton Аліною Федоровою
- Останнім часом у вас був період затишшя, чому так вийшло? Це пов’язано з роботою за межами гурту?
 
- Та ні, насправді це пов’язано з багатьма факторами. Так все збігалось: і події в Україні, через які було не до музики, і випуск альбому. Ми займались просуванням альбому, але більше не в Україні, а закордоном. Зараз ми переосмислюємо що нам робити далі, зараз перейшли в режим домашніх репетицій, працюємо над новим матеріалом, готуємо акустичну програму, але якщо випаде якийсь цікавий захід – обов’язково будемо грати. Тож затишшя таке.. не зовсім затишшя.
 
- А закордоном – це, напевно в Німеччині, ваш гурт там вже брав участь у фестах, була ротація на радіо…
 
- Намагались всюди. Надсилали матеріал на різні музичні блоги та радіостанції європейські та американські, були з декількома з них інтерв’ю… Тобто зацікавленість в нашому матеріалі є, тож може і поїдемо скоро грати туди.
 
- Закордоном краще сприймають ваш матеріал?
 
- Так. По-перше, мова пісень для них є ближчою, зрозумілішою, і сама музика такого характеру там популярніша, та і загалом більше фідбеку. Власне, індустрія там розвиненіша, тому вони готові слухати, готові писати про це…
 
- Ну і, напевно, там краще розвинена система плати за музику?
 
- Звісно.
 
- Найбільші фестивалі давно вже почали приймати заявки на участь, деякі з них вже навіть оголосили лайн-ап. Серед них «TheBestCityUa», «Файне місто Тернопіль», «Захід»… Ви не збираєтесь брати участь в якомусь фесті в Україні?
 
- Ми надіслали заявку на фестиваль «Республіка». Але на ті, які ти назвав – ні, тому що в основному, зокрема на «TheBestCityUa», було інтернет - голосування, а я в таку штуку не вірю. Я не готова витрачати час та купу сил на те, щоб смикати своїх друзів і врешті отримати набагато менше голосів, ніж інші. Загалом, ми подаємо заявки на різні фестивалі, але не всі фести цікаві нам.
 
- Щодо альбому: як іде реалізація? Найбільше, напевно, купують закордоном?
 
- Так, закордоном. Ціна стандартна на iTunes 8.99 євро за альбом і 0,99 за пісню. Ми продаємо його, в принципі, на усіх основних digital store’ах, тобто на amazon.com, iTunes тощо. Продаж проходить непогано у порівнянні з нашими попередніми альбомами. Також ми на jamendo.com виклали 5 треків з нового альбому для безкоштовного скачування. На цьому ресурсі, разом з попередніми нашими альбомами, ми вже набрали більше мільйона прослуховувань.
 
- Які гурти в українському андерграунді, або на межі андерграунду, які б ти порадила послухати?
 
- Я з задоволенням стежу за тим, як розвиваються «5 VYMIR». Вони все роблять, як мені здається, правильно. Вони намагаються все робити на максимум, мені таке подобається, та й чуваки приємні… Окрім них ще б рекомендувала гурт «ДахаБраха»…
 
- А «Dakh Daughters»?
 
- Я «Dakh Daughters» не дуже розумію, якщо чесно.
 
- Де ви наживо чули гурт «ДахаБраха»?
 
- Ми їх чули на ГогольФесті декілька років тому, мені дуже сподобалось… Ще сподобався їх саунд-трек до фільму О.Довженка «Земля», вийшло дуже круто.
 
- Де ми зможемо побачити та почути Singleton наживо найближчим часом?
 
- Побачимо… Ми надіслали заявки на різні фестивалі. Якщо буде щось цікаве – ми обов’язково зіграємо, а просто робити концерт в «Дивані» або в «44» вже не прикольно, ми вже переграли у всіх цих місцях, тому просто концерти вже не цікаво робити. Хочеться на якийсь фест, виступити на розігріві у крутого гурту чи зробити сольний концерт у класному цікавому місці.
 
За інтерв’ю дякуємо лідеру гутру «Singleton» Аліні Федоровій !
 
Шукайте новини від та про учасників проекту СПІВАКИ на нашому сайті та у всіх наших групах у соціальних мережах.
 
Слухайте якісну українську музику!
 
Enjoyтесь!;)
 
Автор матеріалу: Сергій Міщенко, проект "СПІВАКИ"
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі