Увійти

Арсен Мірзоян: Пишу, думаю і співаю – українською

20-го вересня у київському Будинку офіцерів відбувся спільний концерт Арсена Мірзояна і Тоні Матвієнко. Трошки згодом – більш детально про цю подію. А зараз пропоную Вашій увазі інтерв’ю з Арсеном, записане напередодні концерту. Поспілкувалися про заводське життя Арсена, роль “Голосу країни”, український шоу-бізнес та українську мову. Вийшло цікаво;) 
Арсене, розкажи про себе – де народився, сім’я, коли почав займатися музикою, творчий шлях..
-   Народився я у Запоріжжі, перші роки по традиції жив на Павло-Кічкасі))) ( Гоша Куценко теж народився і провів трохи дитинства на Кічкасі). Потім ми з мамою переїхали на Бабурку)). Музика прийшла до мене з гуртом “КІНО” у так десь 1994 році – виникло, власне, бажання взяти у руки гітару. А писати власні пісні я вже почав в 1998 році. Потім були різні фести: “Червона рута”, “Перлини сезону”,” Таврійські ігри”, “Свіжа кров” і т. д.  Але!!! Виявилось, що наш народ сильно любить «развлєкуху», як доказ – вибухнув проект comedy club, а я як КВКашник у минулому, підхватив хвилю і – вперед! Київ, Москва… Я співав свої придуркуваті переробки пісень і збирав гроші на альбом і кліп – саме ця, друга сторона медалі, допомогла мені показати першу мою сторону))) Так і з’явився кліп на пісню “Бувай малий” і дебютний альбом “Ґудзики”. Далі буде…)))
 
Широкій аудиторії ти став відомий завдяки участі у проекті «Голос країни». Як ти потрапив на нього і що він тобі дав?
-   Потрапити на проект було вже не складно – у моєму активі не вистачало лише каналу 1+1. Це єдиний канал, який який мене ще не показував))) Все перетворилося на спорт, я поставив собі ціль світитися на будь-яких каналах і  у будь-якому амплуа))) Але сам проект не був ціллю. Я сприймав це як певний виклик, виклик собі. Я розумів: якщо вдасться взяти кермо у свої руки – все вийде! І дійсно – вийшло))))!!! Я дякую проекту, каналу 1+1 за все, що вони для мене зробили і дякую тим, хто почув мене!
 
Під час проекту «Голос країни» ти ще паралельно працював на заводі. Зараз щось змінилося?
-    Все!!! Проекту нема! Завод тримтить від певних змін, нові люди-нові  порядки))) Ще є час спостерігати за тим, що відбувається з підприємством, висновки робити зарано… Головне – з користю використати свою декретну відпустку. )))
 
З ким з учасників проекту контактуєш? Чи з’явилися нові друзі?
-   Тоня Матвієнко, Наталка Гордієнко, Роман Стоколос, Женя Червоножко… Але, я гадаю, що контакти не закінчаться, як будемо тримати хвилю, або як я вже звик казати – тримати фасон)))
 
Музика яких світових виконавців тобі найближча?
-   У різні часи різні захоплення. Зараз слухаю “Alter Bridge”. Pink – подобалась завжди)))
 
Яким ти бачиш український шоу-бізнес? Ти вже знайшов своє місце в ньому?
Я намагаюсь вбачати в цьому не бізнес і не шоу, а творчість. Я прагну щоб те, що я роблю, змінило мене і людей в кращу сторону. Я прагну, щоб я вірив собі і в себе, і так само робили люди, які слухають мою музику. Розумію, що є реалії, і прислухаюсь до них.  Але я вірю, що якщо триматися свого шляху, місце завжди знайдеться.
 
Популярність, продажі, рейтинги, шанувальники, слава… Що тебе мотивує і до чого ти прагнеш?
-   Прагну бути собою…
 
Ти співаєш переважно українською мовою. Чому?
- Я пишу Українською, думаю українською. Цією мовою і співаю. Мені цікаво, коли настане час, щоб це питання не виникало;) Тобто ніхто, наприклад, не питає англійця, чому він співає англійською. Закон про другу мову могли прийняти лише люди, які не вбачають в Україні самостійну державу! Народним обранцям ми довірили економіку нашої держави, та аж ніяк не долю мови…
 
Що зараз відбувається в твоєму житті, творчості?
-   Все, як завжди: пишу пісні, альбоми, кліпи, дарую людям відчуття, що вони живі і здорові)))
 
Чи жалкуєш ти про якійсь свій вчинок? Щоб у минулому хотів змінити?
-   Жалкую… І не про один… А змінювати нічого не треба, бо я знову почну себе любити))))
 
Чим, окрім музики, ще цікавишся?
-    Спорт – лише він тонус мого сьогодення))))
 
І останнє запитання – яке майбутнє співака Арсена Мірзояна?
-   Велике;)
 
Дякую!
 
Інтерв'ю ексклюзивно для проекту Show-Biz UA записав SlavCha
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі