Увійти

Американський кінорежисер, сценарист і продюсер Даррен Аранофскі: Я маю українські корені

Даррен Аранофскі під час прес-конференції на ОМКФ Даррен Аранофскі під час прес-конференції на ОМКФ
Найочікуванішим гостем Одеського міжнародного кінофестивалю 2015 року без сумнісу став американський кінорежисер, сценарист і продюсер Даррен Аранофскі. 17-го липня в рамках ОМКФ він дав прес-конференцію журналістам.
 
У списку популярних фільмів Даррена Аранофскі "Чорний лебідь", "Реквієм за мрією", "Пі", "Ной", "Фонтан", а його робота була відзначена вищими кінонагородами, серед яких також Оскар і Золотий глобус (за фільм "Чорний лебідь").
 
Даррен з радістю подякував організаторам, адже він практично повернувся на свою батьківщину:
 
- Спасибі, що запросили мене. Батьки мого дідуся були з Києва, проте навчався він вже в Одесі. А потім вони переїхали до Америки. Сам я жив все дитинство на Брайтон-біч, а її, як ви знаєте, називають американською Одесою.
 
На питання, завдяки чому він такий успішний режисер, Аранофскі відповів: "Я беруся за нестандартні проекти, які виходять за рамки, наприклад, фільм "Пі".
 
Голлівудську зірку дуже вразила публіка, яка була присутня на майстер-класі в рамках кінофестивалю: "Всі були дуже добре освідчені у кіно і задавали грамотні питання. Я залишився задоволений, мені було цікаво".
 
Режисер розповів, що у нього завжди виникає купа ідей, але вони, як на марафоні - слабкі відстають і відсіваються. І тільки найсильніші мають право на життя.
 
На питання, чого він боїться під час створення фільму, Аранофскі заявив, що, напевно, нічого: "Я навіть не знаю, чи соромлюся я вставляти у фільм щось, від чого було б страшно або ніяково. Я люблю експериментувати". А потім пожартував: "Я досі боюся монстрів під ліжком".
 
Даррен з радістю жартував з журналістами і розповів кумедну історію, як Міккі Рурк під час роботи над фільмом "Рестлер" сам створював собі костюм:
 
"Це був жахливий зелений костюм, але я на нього погодився. Хоча герою потрібно було одягнути ще й куртку, а Міккі вибрав річ за 2000 доларів. Я заявив, що його герой бідний і у нього немає таких грошей. Але Рурк наполягав на своєму. Тоді я заявив, що погоджуся, якщо він дасть мені поносити куртку на вихідних. Тоді я взяв її, катував, кілька десятків разів виправ в машинці і зробив неналежний вигляд. Приніс в понеділок, вручив і сказав, що тепер він може її надіти. Ось така смішна історія".
 
На прес-конференції оскароносний режисер також заявив, що 18-го липня він збирається влаштувати акцію протесту проти буріння нафто-газових свердловин на Чорному морі. Цю акцію вони організовують не вперше, в США вони також виступають проти буріння компанією Shell oil.
 
Джерело: bigmir.net
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі