Logo
Версія для друку

Знайомтесь – “The Hardkiss”. Перспективно, аванґардно та епатажно…

“І тоді було чотири. Таємничий і чудовий, неймовірний і унікальний. Ви ще не бачили нічого подібного раніше. Це зміна, яку ми чекали. Це наша остання розповідь і новий початок. Вони молоді і неспокійні. Вони назвалися Hardkiss і вони принесли владу грому і відроджуються з ним. Приготуйтесь до нового Babylon – енергійного і загадкового кліпу від чотирьох неймовірних музикантів – нової групи Hardkiss. Дивіться це зараз, не втрачайте час!”
Саме стільки інформації можна знайти на офіційному сайті групи “The Hardkiss” www.thehardkiss.com у розділі “About” (Про нас).
 
До речі, сайт та сторінка групи у Facebook доступні шанувальникам тільки англійською мовою.
Так роблять, коли хочуть досягти ефекту псевдоіноземного проекту. Коли не хочуть, щоб ярлик – “вітчизняне” зіпсував перше враження від продукту.
І якщо виконавці хочуть такими здаватися – о`кей, не заважатимемо їм;) Головне – це якість продукту, який вони роблять. А він на досить високому рівні і має всі шанси бути достойно представлений на світовій арені!
 
Тож давайте знайомитися ближче.
 
Група “The Hardkiss” складається з 4-х учасників: Val (напевне, Валерія Бебка), Max, Kreechy та солістки групи Юлії Саніної (Julia Sanina).
 
Музиканти ніколи не використовують фонограму у своїх виступах, радуючи слухачів чистим, потужним європейським звучанням, впізнаваним вокалом солістки і стильним відеорядом композицій.
За рекордно короткий термін групу відзначили музичні оглядачі Нью-Йорк Таймс та популярного англійського NME, а знаменитий американський фотограф і режисер Марко Овандо написав про групу в своєму блозі.
Крім того, саме “The Hardkiss” були обрані на розігрів виступу групи “Hurts” під час її гастролей в Україну.
 
Перше своє відео “Babylon” група “The Hardkiss” представила у вересні 2011 року.
 
 
У грудні 2011 року “The Hardkiss” презентують свою другу роботу – «Dance With Me». Режисером і сценаристом нового кліпу «Dance With Me» став бас – гітарист гурту Валерій Бебко, який працював і над першою відеороботою «Babylon», а оператором виступив знаменитий Юрій Король. Над екстравагантними і вражаючими образами учасників групи ретельно працювали стилісти Слава Чайка та Віталій Дацюк.
 
 
Також рекомендую до перегляду відео “October”, у якому солістка групи Юлія Саніна демонструє свої вокальні дані. Вражає;)
 
 
До речі, 29-го січня 2012 року “The Hardkiss” виступатимуть у Каннах на фестивалі “MIDEM 2012» (Sparkling club).
 
Що ж – у групи “The Hardkiss”, на мою думку, величезний потенціал!
 
Головне – не збавляти обертів, йти своїм шляхом та не втрачати голову від швидкоплинного зросту!
 
А ми тільки радітимемо, якщо Україну на світовій арені будуть представляти такі самобутні та прогресивні виконавці;)
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus