Увійти

Євробачення-2017: Юлія Самойлова як елемент політичної гри. Яким буде наш хід?

Юлія Самойлова. Саме ця співачка буде представлятиме Росію на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення-2017", який пройде в Києві. Так вирішив "Первый канал". І, так - вона інвалід і з дитинства пересувається на візку. 
 
Давайте розбиратися, чому саме Юлія Самойлова?
 
Я відслідковував попередню інформацію, кого саме бачили в Росії своїм представником на "Євробаченні". Серед найбільш вірогідних кандидатів були Олександр Панайотов, Дарина Антонюк та гурт "Soprano Турецького". До речі - колектив навіть готував пісню українською мовою! У розширеному списку кандидатів було ще два сильні кандидати - Олена Темнікова та Нюша, проте згодом вони відмовилися від участі. І жодного повідомлення про Юлію Самойлову.
 
 
Загалом, Юлія Самойлова - абсолютно посередня, мало відома співачка і її найбільшим досягненням став вихід у фінал третього сезону проекту Алли Пугачової "Фактор А", який проходив у 2013 році. Алла Борисівна Пугачова відзначила тоді Юлію персональною премією "Золота Зірка Алли". Її конкурсна пісня "Flame is burning" - також нічим особливим не відзначається.
 
Та всі ми розуміємо, що не майстерність виконавиці, не її пісня визначальної ролі не грали. Враховуючи той факт, що "Первый канал" самостійно займається підбором учасника, без проведення національного відбору, де глядачі разом з суддями обирають свого кандидата, можу з впевненістю сказати, що це чисто політичне рішення. Костянтин Ернст вирішив протестувати наші (а може, й усієї Європи) європейські цінності і надає право преставляти Росію на конкурсі "Євробачення" співачці, яка з дитинства пересувається на інвалідному візку і має першу групу інвалідності за спадковим захворюванням. 
 
 
І, я визнаю, що цей хід - геніальний. Звичайно, він цинічний, мерзотний та підлий. Проте -  геніальний. Тепер вже Україна має головний біль, як толерантніше викрутитися з цієї ситуації. Звичайно, Костянтин Ернст знав, що Юлія Самойлова у червні 2015 року співала на гала-концерті "Світ спорту і добра", який відбувся в Керчі, на території окупованої АР Крим. На той час проти Росії як країни-окупанта були введені численні міжнародні санкції, зокрема, і Україною. Юлія Самойлова незаконно, в порушення українського законодавства, потрапила на територію тимчасово окупованого Криму і, відповідно, підлягає процедурі заборони в'їзду на територію України. 
 
Отже, за буквою Закону, Юлія Самойлова не має права перетнути наш кордон. Проте, чи становить співачка, прикута пожиттєво до інвалідного візка, загрозу національній безпеці нашої країни? Тут треба дуже ретельно та зважено підготувати свій хід, бо я впевнений - російська пропаганда вже підготувала темники на наші очевидні кроки.
 
Тут відразу хочу зазначити - мені дуже прикро за дівчину Юлію Самойлову, яку використовують у таких брудних технологіях. Можливо, вона навіть це розуміє. А, можливо, навіть свідомо на це йде, вбачаючи свою місію як "голуба миру". У будь-якому випадку - боротьба нерівна. У будь-якому випадку - єдине, що викликає її поява в цій технології - співчуття та жаль. До речі - саме ці емоції в результаті викличе і у європейців її виступ у конкурсі, якщо все ж таки це станеться... Мене це глибоко засмучує, якщо чесно...
 
Тепер давайте розбиратися, що ж саме робити у цій ситуації.
 
Як на мене - ми маємо дати можливість Юлії Самойловій виступити на конкурсі. 
Більше того - достойно її прийняти, оточити увагою та турботою. Зараз, напевне, багато хто подумає про прецендент щодо порушення Закону. Так, він є. Проте, вийняток становить те, що Юлія Самойлова - інвалід, яка з дитинства пересувається на візку і має першу групу інвалідності за спадковим захворюванням. І вона їде співати на міжнародному конкурсі. Не треба тут перекручувати та говорити про Кобзонів і Газманових... Ситуації абсолютно різні, хоча б тому, що вони живуть повноцінним життям.
 
Як таке рішення реалізувати без іміджевих втрат та найбільш законно? Можна спробувати таким чином - СБУ офіційно забороняє в'їзд Самойловій відповідно до Закону. Порушення немає. Організатори Конкурсу "Євробачення" звертаються до нас з проханням переглянути це рішення і таки дозволити Самойловій приїхати на Конкурс. Зважаючи на її проблеми та європейські цінності. Ми розглядаємо це питання і врешті-решт даємо дозвіл. І дуже чемно та ввічливо поводимося з конкурсанткою від Росії, бо ми - не варвари, а європейці.
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі