Увійти

Євробачення-2017: сьогодні у фіналі нацвідбору визначиться представник нашої країні

Доброго дня, друзі!

Сьогодні - фінал національного відбору і наша країна дізнається свого представника на конкурсі "Євробачення-2017". Цьогорічний національний відбір "Євробачення" мав три півфінали. У кожному з цих півфіналів виступило по восьмеро виконавців, по два з яких, за результатами голосування, пройшли до фіналу. Ім’я артиста, який навесні представить Україну на пісенному конкурсі, визначиться у сьогоднішньому фіналі. Пряма трансляція почнеться о 19:00.

Система голосування на національному відборі залишається такою ж, як і в минулому році: журі виставляють учасникам бали, глядачі голосують шляхом смс, після чого бали від суддів і глядачів підсумовуються.

Ведучим нацвідбору є Сергій Притула. У журі – музичний продюсер відбору Костянтин Меладзе, артист і композитор Андрій Данилко та переможниця Євробачення-2016 Джамала.

Отже, сьогодні за перемогу змагатимуться:

1. Сальто Назад – О Мамо

2. MELOVIN – Wonder

3. O.Torvald – Time

4. ILLARIA – Thank You For My Way

5. TAYANNA – I love you

6. ROZHDEN – Saturn

Останнім часом чую багато прогнозів. І фахівці, і блогери, і букмекери.... Я думаю, боротьба буде цікавою. Скажу від себе - за кожного з фіналістів мені не буде соромно, якщо він буде представляти нашу країну! Так, вони різні. Проте, зважаючи на той факт, що наша країна дуже малоймовріно переможе вдруге - кожен з них достойно представить нашу країну. Так, я маю власні симпатії. І вони на боці гурту "O.Torvald", яких я і підтримаю. Я також буду задоволений, якщо перемогу отримає ILLARIA - у неї абсолютно готовий номер для виступу на "Євробаченні" і вона абсолютно автентична. Рождену я симпатизував, проте є "але"... Про них я писав раніше.

Загалом - дивимось фінал, підтримуємо своїх кумирів та голосуємо! Впевнений - ми отримаємо справжню насолоду від наших конкурсантів, безкомпромісних суддів і неперевершеного ведучого Сергія Притули ;)

SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі