Увійти

Євробачення: як перемогти суцільну зраду

У нашої  соцмережної спільноти віднедавна є традиція – раз на рік сперечатися, а то й добряче сваритись через національний відбір на Євробачення. Чи не найбільшу участь у цьому зазвичай беруть ті, хто вважає цей конкурс непотрібним та нецікавим. Але ж прокоментувати, обуритись, публічно поламати списи – від такої розваги, мабуть, важко відмовитись.
 
За вечір суботи я зрозуміла: не так страшно взяти участь у нацвідборі, як потім почитати все те, що про тебе напишуть у соцмережах. Підготуйся, віддай цьому трихвилинному виступу неймовірну кількість зусиль і часу – а потім обов’язково прочитаєш, що не вмієш співати, маєш поганий акцент, написав нудну пісню і взагалі «той з оком» кращий. 
 
Найцікавіше ось що: якби переміг «той з оком» – все це він читав би про себе. Може, з трохи іншими варіаціями. Зрештою, така доля спіткала б кожного володаря звання «представник України на Євробаченні». Бо кожен учасник має свою – чинну чи потенційну – аудиторію, яка вважає його найкращим.  А інших відповідно – гіршими. І як же не розповісти про це світу? І як же не написати зайвий раз про обман, зраду, підтасовку і взагалі – несправедливість? Як же не обізвати дурнями всіх, хто вболівав за когось іншого? 
Шкода, що кількість людей на сцені Євробачення під час виступу обмежена. У нас є величезна кількість людей, котрі точно знають, як потрібно співати, як краще поводитись на сцені, яку пісню потрібно написати і взагалі – як однією лівою підкорити цей конкурс. Цікаво було б відправити на Євробачення всіх цих радників разом, правда? 
 
Так, я вболівала за O’Torvald. І рада, що перемогли вони. Але якби обставини склались інакше, я б утрималась від бруду на адресу переможця та інших учасників. Не тому навіть, що я така хороша. А тому що це конкурс. Це збіг певних обставин і сукупність великої кількості факторів. 
 
І знавцям Євробачення, на яких днями перетворились ледь не всі користувачі соцмереж, добре було б це враховувати. 
Тетяна Власова

Солістка гурту "АССА"

Сайт: https://www.facebook.com/GROUPASSA

Я у соціальних мережах

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі