Увійти

Євробачення 2016: про конкурс та нацвідбір

"Євробачення 2016". Цього року, після річної перерви, Україна повертається у пісенний конкурс. І я нині помічаю неабиякий ажіотаж навколо цієї теми. Отож - давайте розбиратися ;) 

Спочатку трохи загальної інформації

Євробачення 2016 стане 61-им щорічним пісенним конкурсом Євробачення. Він пройде у шведській столиці Стокгольмі, дякуючи перемозі Монса Сельмерлева із піснею «Heroes» в попередньому Євробаченні-2015 у Відні. Швеція вшосте прийматиме конкурс, місто Стокгольм - втретє.

Конкурс містить два півфінали (10 і 12 травня) і фінал (14 травня). Розподіл на півфінали пройшов 25 січня 2016 року у Стокгольмській міській ратуші, де у загальній кількості 37 країн було розподілено на 2 півфінали з уточненням першої і другої їх половини. Також традиційно було визначено, у котрому півфіналі голосуватимуть прямі фіналісти. 18 країн виступатимуть у першому півфіналі, 19 – у другому. З кожного півфіналу по десять країн потраплятимуть до фіналу, приєднавшись до «великої п’ятірки» і Швеції. Таким чином, у фіналі візьмуть участь 26 країн. 

У першому півфіналі "Євробачення 2016", який відбудеться 10-го травня, візьмуть участь конкурсанти з таких країн - Хорватія, Фінляндія, Молдавія, Вірменія, Греція, Угорщина, Росія, Нідерланди, Сан-Марино, Азербайджан, Кіпр, Мальта, Боснія і Герцеговина, Естонія, Чехія, Чорногорія, Ісландія, Австрія.

Учасник від нашої країни виступатиме у другому півфіналі, який відбудеться 12-го травня. Окрім України, в ньому за вихід у фінал битимуться представники таких країн - Латвія, Білорусь, Ірландія, Сербія, Ізраїль, Польща, Литва, Австралія, Македонія, Швейцарія, Албанія, Болгарія, Данія, Грузія, Румунія, Словенія, Норвегія та Бельгія.

Національний відбір

26-го січня відомі імена конкурсантів, які боротимуться за право представляти Україну на міжнародному пісенному змаганні "Євробачення 2016".

Згодом, 28-го січня, у Києві відбулося жеребкування національного відбору на міжнародний пісенний конкурс "Євробачення 2016".

Зазначу, що півфінали національного відбору відбудуться 6 і 13 лютого, а фінал – 21 лютого. За підсумками глядацького та суддівського голосування під час прямих ефірів стане відомо ім'я представника від України. Переможець вирушить до Швеції у травні цього року саме з тією композицією, яка принесла йому перемогу в національному відборі.

Отже, 6 лютого у нацвідборі за право представляти Україну на "Євробаченні 2016", змагатимуться:

1. Джамала

2. The Hardkiss

3. Brunettes Shoot Blondes

4. Світлана Тарабарова

5. Владислав Курасов

6. Аїда Ніколайчук

7. Лавіка

8. Тоня Матвієнко

9. Настя Приходько

13-го лютого у нацвідборі візьмуть участь:

1. SunSay

2. Pur: Pur

3. Peaks of Kings

4. Pringlez

5. Вікторія Петрик

6. Аркадій Войтюк

7. ALLOISE

8. НеАнгели

9. Japanda

Зазначу - цього року перелік виконавців, які претендують на перемогу - дуже потужний! Отож є надія, що ми всі разом оберемо достойного представника нашої країни на "Євробаченні 2016".

SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі