Увійти

Волиняни «Санмай» розпочинають свій концертний 2016-й з сольника у столиці

Фото Володимира Хомича Фото Володимира Хомича
Луцький гурт «Санмай» наприкінці січня відзначатиме річницю свого створення, але це не означає, що творчі надбання цієї молодої команди можна так просто пропустити крізь вуха. 
І тому є підтвердженням перший сингл команди, що має назву «Перманентний рай», який не залишить вас байдужими.
 
                                  
В сучасному світі, де в мережі інтернет можна знайти музику на будь-який смак, меломанові є з чого обирати, але волиняни за відносно невеликий проміжок часу вже встигли знайти свого слухача і достукатися до нього, кількість „санмаївців” стрімко зростає, що не може не радувати.
 
Ідея створення гурту «Санмай» належить басистові Артуру Черчику та барабанщику Остапу Сухоцькому, згодом до команди приєднався вокаліст Сергій Гнатюк, який надав змісту тій музиці, що створювалася, четвертим учасником став гітарист Сергій Мінаєв, який добре зарекомендував себе, як творча особистість.
 
Щодо назви гурту, за словами музикантів, вони підійшли до цього завдання дуже серйозно і врешті решт зупинилися на терміні «Санмай». В східній філософії це поняття характеризує стан зосередженості, концентрацію уваги на чомусь одному і відсутність будь-яких інших думок. Як стилістична одиниця команда ще тільки формується і на даний момент ідентифікує свою музику як прогресивний український рок з елементами інді. Артисти стверджують, що їм не цікаво грати те, що вони прекрасно вміють та розуміють, вони рідко використовують шаблони, зазвичай самі шукають та програмують саунд, який потребують в тих чи інших музичних цілях. Музику творить весь колектив, а тексти пише Сергій Гнатюк.
 
Концертну діяльність команда розпочала з сольного виступу у рідному Луцьку, показавши себе як досвідчених музикантів та знавців своєї справи. З моменту створення та по сьогодні «Санмай» впевнено крокують вперед, розвиваються, експериментують, за рік  встигли випустити два міні-альбоми, відео-кліп, реміксувати кілька своїх пісень та виступити на десятках концертних майданчиків. 
 
 
Музиканти «Санмай» знають чим зацікавити українського меломана: співають рідною мовою, тексти та музика зрозумілі пересічному слухачеві. Ці хлопці не женуться за трендами, вони чесно, віддано та якісно роблять свою справу. Спостерігаючи за публікаціями в соціальних мережах важко не помітити любов команди до того, що вона робить. Музика «Санмай» щира, емоційна, змістовна - вона ніби жива істота, яка має красиву душу, свої почуття та серце, яке невпинно б’ється.
                          
 
Новий музичний рік гурт «Санмай» планує розпочати з низки концертів у містах західної та центральної України, навесні випустити дебютний повноцінний альбом, відзняти кілька відео-робіт, а влітку та восени прокачати публіку на музичних фестивалях. Знаючи працьовитість цих хлопців, можна з впевненістю сказати, що в процесі реалізації всіх цих планів вони ще встигатимуть дивувати слухача новим музичним матеріалом.
 
І поки прихильники гурту чекають, коли будуть озвучені дати та міста, де відбудуться найближчі концерти «Санмай», команда готується 15-го січня виступити для вибагливої столичної публіки в закладі, що має назву BarHot. Отже, кияни та гості міста, не втрачайте нагоди почути одних з кращих музикантів Волині наживо.
 
Таїсія Андріюк

Дівчина з технічною освітою та творчим хоббі, співпрацюю з музичними гуртами, пишу прес-релізи, анонси до концертів, звітні матеріали з культурних подій. Моє серце б'ється в ритмі української музики, яку ви рідко почуєте на радіо чи побачите по ТВ, але яка варта уваги та визнання.
 

Я у соціальних мережах

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі