Увійти

Цінуй кожну мить, будь щирим та слухай VIDVERTO

Коли ти вмикаєш телевізор чи радіо, то судячи з твоїх музичних смаків і того, що лунає в ефірі, здається, що живеш в якійсь паралельній реальності. Але все більше людей обирає ту твою «іншу» реальність, адже щирість та справжні емоції не купиш ні за які гроші. Часом в тісному пабі можна зустріти справжні таланти, які живуть музикою і творять її саме в цю хвилину. Ти це чуєш, відчуваєш, потрапляєш у полон, дивуєшся, захоплюєшся і пишаєшся.  
 
Проект "Show-Biz UA - новий шоу-бізнес України" продовжує знайомити шанувальників якісної музики з талановитими українськими гуртами, які мають великий творчий потенціал і впевнено завойовують свого слухача. Саме до такої категорії належить гурт VIDVERTO з міста Дніпропетровськ. І, хоча, гурт існує близько року, новачками їх назвати аж ніяк не можна, бо в кожного з учасників за плечима є неабиякий музичний досвід, який вони успішно використовують на практиці та в кінцевому результаті одержують якісний музичний продукт.  Підтвердженням тому є навіть перший в історії гурту сингл «Десять тисяч строк», який музиканти презентували восени 2015-го року. Пісня має приємну мелодію, яка запам’ятовується, хороший текст та смисловий посил. Ця пісня про наше життя, яке схоже на книгу і кожен з нас вписує в неї свої рядки.
 
 
В мережі інтернет про гурт пишуть: «Що таке – VIDVERTO? Це приблизно як спитати, що таке життя? VIDVERTO – це дуже по-різному. Унікальний музичний гурт з Дніпропетровська, який, граючи РОК-музику, не тримається ні яких рамок і меж - у цих хлопців можна почути всі відтінки сірого! І блюз, і класичний рок, і арт-рок, грандж, рок’н’ролл… Єдине, що об’єднує увесь цей букет, це те, що буде дуже емоційно, з пристрастю, відверто. Хлопці горять на сцені! Шоу, драйв, енергетика, харизма, глибокі тексти, розпатлане волосся, мокрі від поту футболки і зірвані голоси – це все про них, про VIDVERTO!»
 
 
Давайте, ближче познайомимося з героями даного допису. Отже, гурт VIDVERTO – це позитивний та товариський Віталій Анєчкін (гітара); енергійний та нестримний Сергій Кметь (бас-гітара); людина, яка задає ритм гурту і відповідає за те, аби все було чітко – Олександр Криворучко (барабани); ну, і рушійна сила гурту, фронтмен з чудовим вокалом – Євген Назарук (гітара, вокал, тексти, музика). 
 
Вибір назви VIDVERTO музиканти пояснюють тим, що вкладають в неї особливе значення, місію бути чесними перед собою та слухачем. В своїй творчості команда підіймає серйозні актуальні теми, їхні пісні життєві, про всіх та кожного, про те, що нас хвилює, про те що ми відчуваємо та переживаємо. 
 
 
В пісні «Боротьба» гурт оспівує важливе та актуальне питання української мови. «Мова – це голос цілої нації…» і саме вона має поєднувати країну, бо вона є нашим надбанням від прадідів і до сьогодення. Ми не маємо права відмовлятися від того, за що наш народ боровся стільки сторіч, адже ризикуємо втратити себе назавжди. Це стосується не лише мови, а й інших національних цінностей. Українською мовою треба жити, говорити, думати і про це VIDVERTO говорять на кожному своєму концерті. Можливо, ще одним завданням музикантів є донести цю думку до слухача в будь-якому куточку України. 
 
 
Гурт VIDVERTO гармонійно звучить у будь-якому форматі, кожен концерт – це вир емоцій, гарних вражень та захоплення. Коли ви відвідуєте концерт навіть вперше, очікуйте, що атмосфера буде тепла, дружня, вас завжди зустрінуть з привітною посмішкою та за допомогою музики розкажуть про те, чим живуть. Музика так і пульсує, дихає кожною нотою, а тексти вражають змістовністю та щирістю.
 
Нещодавно гурт презентував відео-кліп на пісню «Скільки того життя». Ось як музиканти прокоментували свою нову роботу:«Скільки тобі зараз років? Це іноді дивно усвідомлювати. Іноді навіть страшно. Чим їх можна виміряти? Мабуть, відповідь для кожного буде своя, бо ми всі прагнемо різного в житті. Але, єдине, що можна сказати напевно, що не хотілося б розмінюватися на дрібниці. Якщо давно хотів щось сказати, щось зробити, про щось мріяв – роби негайно. Бо скільки того життя?»
 
 
На сьогоднішній день музиканти мають щільний гастрольний графік, на концертах грають два відділення по 45 хвилин і це ще в програмі лунають не всі пісні, які є в арсеналі гурту. Команда VIDVERTO вже встигла презентувати два відео-кліпи та п’ять синглів, готується до виступів на літніх музичних фестивалях, а також накопичує матеріал для першого альбому. І як тільки ці хлопці все встигають? Містика!
 
 
Про гурт VIDVERTO хочеться говорити, а ще більше хочеться слухати та ділитися їхньою музикою. Маю надію, що поступово ще більше українських меломанів відкриють для себе цю команду та оцінять творчі надбання музикантів, вони того варті.
 
 
Таїсія Андріюк

Дівчина з технічною освітою та творчим хоббі, співпрацюю з музичними гуртами, пишу прес-релізи, анонси до концертів, звітні матеріали з культурних подій. Моє серце б'ється в ритмі української музики, яку ви рідко почуєте на радіо чи побачите по ТВ, але яка варта уваги та визнання.
 

Я у соціальних мережах

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі