Увійти

ТОП-10 українських кліпів другого півріччя 2015 року

Друзі! 2015 рік добігає свого логічного завершення. Всі підбивають підсумки, публікують рейтинги та проводять нагородження найкращих. Не буду стояти осторонь та зверну вашу увагу на найкращі кліпи 2015 року.
 
 
1. Скрябін – Дельфіни
2. Океан Ельзи – Не твоя війна
3. Onuka - Misto
4. Marija Cheba - ЯНЕБО
5. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ (Without Limits) - Зима
6. ТНМК – Гупало Василь
7. The Hardkiss - Organ
8. Jamala - Заплуталась
9. ALLOISE - Merry-Go-Round
10. Христина Соловій – Тримай
 
Сьогодні час обрати найкращі відеороботи другого півріччя. Як і тоді, вибір був дуже складним – наші виконавці дуже плідно провели цей час та випустили багато цікавих робіт. 
 
Про всі роботи, які представлені у рейтингу – писав наш проект „Show-Biz UA – новий шоу-бізнес України”.
 
Основні критерії, які враховувались при формуванні десятки найкращих – енергетика, естетика, емоція, вірші, тема або історія, „зачепило”, „повірив”, „мурахи по тілу”. Ні кількість переглядів, ні крутість виконавця, ні фантастичні спецефекти – визначальної ролі не грали. Переважна більшість пісень розказує про почуття... І коли я дивлюсь у очі виконавця та бачу, що він саме в цей час переживає – я проймаюсь роботою або ні. Звичайно, кліп – це витвір мистецтва, і візуального в тому числі. Проте, візуальний ряд в цей час не має заважати мені зрозуміти виконавця, не має навантажувати та дратувати. На першому місці – пісня. 
 
Цікаво, що деякі виконавці встигли цього року презентувати по декілька кліпів і потрапили в мій рейтинг вдруге.
Також нагадую – проект „Show-Biz UA – новий шоу-бізнес України” не пише про російськомовні пісні – тож їх в рейтингу ви не знайдете ;)
 
ТОП-10 українських кліпів другого півріччя 2015 року
за версією проекту «Show-Biz UA – новий шоу-бізнес України»
 
1. Океан Ельзи - Мить
 
Ця пісня – беззаперечний лідер мого рейтингу. Бо коли я її слухаю – сльози на очах. І я переживаю всю цю біль, яка нині охопила нашу країну... 
Якщо ви ще не знайомі з передісторією створення цієї пісні – почитайте і відчуйте її.
 
 
2. Антитіла - У книжках
 
Не менш емоційна композиція. Власне те, що я віддав два перші місця цим композиціям, говорить про моє відношення до нинішнього шоу-бізнесу. Для мене надважливі складні, чуттєві та драматичні пісні нашого часу – часу війни та втрат. 
 
 
3. KOZAK SYSTEM - Коли Вона
 
Коли вийшов кліп на цю пісню, я відразу його виокремив для себе. Бо пісня на вірші Сергія Жадана вийшла особливою, несхожою на інші. Більше того – Іван Леньо та „Kozak System” – справжні патріоти, яких хочеться підтримувати та популяризувати будь-якими доступними засобами.

4. Арсен Мірзоян - Можеш як
 
03-го серпня на нашому порталі відбулась прем’єра кліпу Арсена Мірзояна на пісню «Можеш як». Скажу чесно – мені дуже подобається творчість цього виконавця, його чоловіча лірика. Арсен співає про почуття по-справжньому – сильним, мужнім голосом.

5. БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, Vroda, Іван Леньо – Доле моя
 
БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ та Vroda – надзвичайний дует. Їх познайомили та об’єднали спільні концерти в зоні АТО. Саме там народилася ідея заспівати українську народну пісню в сучасній обробці. І вийшло, як на мене, дуже якісно! 
 
 
6. Lama feat. Тоня Матвієнко - Мій Милий
 
Ще один дует в моєму рейтингу. Цікавий та незвичний. І знову з нотками народної пісні, які додала Тоня Матвієнко. До речі, в кліпі є один цікавий момент - сцена з відрізанням волосся. За словами Наталії Дзеньків – це прощання з минулими переживаннями, страхами і початок нової сторінки життя. 
 
 
7. Був'є – Голова
 
Сашко Положинський у мережі Facebook дуже хвилювався, що ця пісня залишилась майже непоміченою у широкої спільноти. Дарма – для мене це одна з найкращих робіт цього року і відкриття нового Положинського у проекті «Був’є». Дякую за роботу, майстре!

8. С.К.А.Й. – Ідеальна
 
Драйв, драйв, і ще раз – драйв! Олег Собчук зазначив, що з цієї пісні, яка увійде до п’ятого альбому гурту, С.К.А.Й. зазвучить по-іншому. І мені ці зміни до вподоби!  

9. THE HARDKISS - Tony, Talk!
 
Єдина англомовна пісня у моїй десятці другого півріччя! І яка! Яскрава, динамічна робота проекту «The Hardkiss» - тих людей, яких я хочу бачити на світовій сцені як обличчя сучасного Нового шоу-бізнесу України!

10. Vivienne Mort - Ти забув про мене
 
Знаєте – це був важкий вибір. Так вийшло, що за останнє місце в десятці розгорілася не слабенька боротьба. Так завжди буває, коли хочеш якомога більше кліпів підтримати і підходиш до межі. То ж перемога тут Vivienne Mort надає особливого значення – вона обійшла добрих п’ять номінантів і потрапила в десятку! Чому? За щирість, за очі, і за.. м’які приголосні (лінгвісти зрозуміють) ;)

Отже, це все… На жаль, багато робіт, які заслуговують вашої уваги, до завітної десятки не потрапили… Прошу нікого з виконавців не ображатися, а всіх шанувальників якісної української музики запрошую долучатися до нашого проекту „Show-Biz UA – новий шоу-бізнес України”, на сторінках якого завжди багато цікавих новинок від справді українських виконавців, які об’єднані у Новий шоу-бізнес України!
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі