Увійти

ТОП-30 українських гуртів за версією Show-Biz UA. Визначаємо найкращих разом!

ТОП-30 українських гуртів за версією Show-Biz UA ТОП-30 українських гуртів за версією Show-Biz UA
Мої вітання, друзі! 
 
Підготував для вас підбірку українських гуртів ТОП-30, які можуть репрезентувати актуальний стан НОВОГО шоу-бізнесу України. Є тут проекти відомі й не дуже, молоді та досвідчені. Декого нині можна вважати "на хвилі". Проте, на мою думку, практично всі вони заслуговують на більше!
Підготував, переглянув і зрозумів, що моє бачення ситуації в українському шоу-бізнесі суттєво відрізняється від телебачення та радіо - наймасовіших інструментів формування суспільної думки.
 
Скажіть, а от якщо б вас попросити назвати п'ять найсучасніших, наймодніших, найактуальніших та найпрогресивніших українських гуртів, кого ви назвете?
А якщо запитати у вашого оточення, яке не активно слідкує за шоу-бізнесом? А якщо у батьків? Пишіть в коментарях або ж на сторінці у Фейсбуці свої варіанти п'ятірок. 
 
Пропоную у моєму ТОП-30 визначити кращих з найкращих ;) 
Це дуже легко зробити - достатньо просто оцінити переглянуте відео за п'ятибальною системою і пісня зможе піднятися в рейтингу (у випадку рівності балів перевага буде віддаватися пісні, яка набрала найбільшу кількість оцінок). Згодом, наприклад, 1-го серпня, визначимо, хто ж входить до цієї п'ятірки Best of the Best.
 
Отже, ТОП-30 українських гуртів від Show-Biz UA :) 
(нині порядок довільний - 1-го серпня побудуємо його за вашими оцінками)
 
 
Всі кліпи розміщені у відповідному розділі нашого сайту - Відео/ТОП-30
 
А ще ви можете поділитися цією підбіркою українських гуртів з людьми, які не дуже орієнтуються, що саме нині відбувається в українському шоу-бізнесі і хто шукає нові імена нашої музичної галузі.
 
Дякую за активність та підтримку!
 
P.S. Якщо ви помітили, то цей ТОП-30 - це моє суб'єктивне бачення ситуації. Звичайно, у вас можуть виникнути запитання - чому саме ці виконавці? Можливо, на вашу думку, я когось забув або ж хтось тут зайвий - напишіть в коментарях до статті або ж на сторінці у Фейсбук. Ваша думка для мене важлива!
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі