Увійти

The Bajikans розширює кордони!

The Bajikans The Bajikans
Історія гурту THE BAJIKANS розпочалася у 2009 році, але я про цих музикантів дізналася лише кілька років тому. На все свій час і, мабуть, не випадково в мене в аудіо записах висіло кілька треків, які я вподобала, але детально творчістю THE BAJIKANS не цікавилася доки не потрапила на спільний київський концерт кількох команд, серед яких були і ці музиканти. Живий звук є живий звук, емоції та драйв підробити не можливо, THE BAJIKANS своїм виступом дали такий потужний заряд енергії, що позитивні враження лишалися відчутними ще кілька тижнів.
 
Занурившись в атмосферу творчості цих шалених хлопців, я завмерла в очікуванні нових концертів, але чекати довелося більше року, тому що THE BAJIKANS розпочали роботу над записом дебютного альбому та зйомками відео кліпу. Проте очікування було того варте. На початку 2015-го в мережі з’явився новий сингл під назвою «Outlander» – легкий трек, який хочеться ставити на повтор, рухатися в такт музиці та наспівувати текст. Трохи згодом THE BAJIKANS представили широкому загалу динамічний відео кліп на пісню «ComeOnGetYou», режисерами якого стали самі учасники гурту.
 
 

На цьому сюрпризи від THE BAJIKANS не скінчилися, музиканти презентували дебютний альбом «Passenger of life», який був записаний власними силами на домашній студії колективу та розпочали активну концертну діяльність. Окрім того THE BAJIKANS отримали пропозицію від американського продюсера Ron Saint Germain попрацювати над новою платівкою в США, тому всі кошти від продажу альбому музиканти планують витратити на переліт до Америки.
 
 
THE BAJIKANS – це музиканти, яких не лякають труднощі, вони вірять у себе та багато працюють. Маючи новий та цікавий музичний матеріал, їм є що запропонувати публіці. Гурт успішно дає концерти в різних куточках України, а також за її межами. Хлопці вже встигли відіграти концерт в Білорусії, на черзі Польща та Німеччина. В рамках європейського туру 19 липня THE BAJIKANS гратимуть в Польщі на сцені JARONIC FESTIVAL 2015.
 
 
 
Побажаємо команді удачі та творчих успіхів. До зустрічі на концертах!
Таїсія Андріюк

Дівчина з технічною освітою та творчим хоббі, співпрацюю з музичними гуртами, пишу прес-релізи, анонси до концертів, звітні матеріали з культурних подій. Моє серце б'ється в ритмі української музики, яку ви рідко почуєте на радіо чи побачите по ТВ, але яка варта уваги та визнання.
 

Я у соціальних мережах

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі