Увійти

Справжні друзі «Леді Арлет» зібралися 18 липня в Cadillac Art Club

Гурт Леді Арлет Гурт Леді Арлет
Якщо ви запитаєте людину, яка любить український рок, що означає абревіатура «Л.А.», то одразу отримаєте відповідь – «Леді Арлет». Саме таку назву має молода перспективна команда музикантів з міста Біла Церква.
 
Моє знайомство з творчістю «Леді Арлет» відбулося майже рік тому, коли з пивного фестивалю, розчарувавшись у виступі розкрученого гурту, я з друзями вирушила на Арт-Пікнік, де грали невідомі нам музиканти. На початок виступу ми запізнилися і, коли прийшли, публіка вже танцювала та підспівувала на повну. Цікавість – така річ, що ми не змогли пройти повз і вже на наступній пісні приєдналися до відвідувачів концерту. Чудова музика, запальний гурт, спілкування та взаємодія з публікою, не лишили нас байдужими. І вже наприкінці всього цього дійства ми дізналися, що це є той самий гурт «Леді Арлет», назва якого була на слуху, а от з творчістю цих хлопців познайомитися ніяк не вдавалося. А вже наступного дня ми пішли на фестиваль пива лише заради того, щоб послухати «Леді Арлет», проте вже підготувалися і могли підспівувати тексти пісень.
 
 
Останнім часом в соціальних мережах все частіше з’являються публікації з хеш-тегом #trueЛАfriends, не важко здогадатися, про що це свідчить. Скажу чесно, що я і себе відношу до справжніх друзів «Леді Арлет», адже їхня музика стала невід’ємною частиною мого дозвілля, а концерти – з числа пріоритетних.
 
Днями #trueЛАfriends зібралися в затишному Cadillac Art Club, аби насолодитися улюбленими піснями в акустичних версіях. Охочих поринути у світ музики «Леді Арлет» було немало, з перших акордів і публіка, і музиканти налаштувалися на одну хвилю і розпочалося чарівне дійство, яке буває тільки тоді, коли між тими, хто на сцені і тими, хто в залі, існує повне взаєморозуміння. 
 
Весь вечір панувала дружня атмосфера з піснями та щирим спілкуванням, в перервах між композиціями Олександр Коломієць (вокаліст та фронт-мен гурту) розповів про свою подорож до Албанії, зйомки нового кліпу на пісню «Хто я тобі» та запис альбому. 
 
Хоча концерт був заявлений як акустичний, під музику «Леді Арлет» всидіти неможливо, і в один прекрасний момент публіка підтягнулася до сцени і почала танцювати, та й судячи з усього, музиканти були не проти дати трохи драйву. Мабуть, важлива і особливо приємна річ для артистів, коли весь зал починає співати їхні пісні. Під час виконання композиції «На картах світу» Олександр так захопився співом публіки, що з посмішкою та радістю в очах дозволив залу самостійно заспівати про романтики миті. На цьому взаємодія не закінчилася і ще кілька композицій були виконані разом з справжніми друзями «Леді Арлет». 
 
 
Після завершення концерту публіка ще довго не відпускала музикантів «Леді Арлет» зі сцени, було кілька виходів на біс, безліч спільних фото, все в кращих традиціях душевних дружніх зустрічей.
 
Як ми вже вкотре переконалися, «Леді Арлет» на сцені можуть бути абсолютно різними, романтичними та безшабашними, але завжди оригінальні та самобутні. Наразі музиканти ведуть активну концертну діяльність, беруть участь у різноманітних фестивалях, працюють над записом альбому, який планують випустити восени.
 
Виступи «Леді Арлет» завжди живі, насичені, емоційні. Якщо ви стомилися від штампів та шаблонів, то не зволікайте та приходьте на концерти до «Леді Арлет». Ці хлопці подарують вам незабутній музичний вечір і, цілком можливо, що по дорозі додому ви наспівуватимете їхні пісні.
 
Таїсія Андріюк

Дівчина з технічною освітою та творчим хоббі, співпрацюю з музичними гуртами, пишу прес-релізи, анонси до концертів, звітні матеріали з культурних подій. Моє серце б'ється в ритмі української музики, яку ви рідко почуєте на радіо чи побачите по ТВ, але яка варта уваги та визнання.
 

Я у соціальних мережах

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі