Увійти

Сьогодні судді вирішать, чи вартий MELOVIN представляти Україну на "Євробаченні-2018"

Сьогодні фінал національного відбору "Євробачення-2018". За право представляти нашу країну у Португалії поборються:
 
KADNAY - Beat Of The Universe
TAYANNA - Леля
The Erised - Heroes
LAUD - Waiting
VILNA - Forest song
MELOVIN - Under The Ladder
 
Розпочну з особистих уподобань. Мені подобаються виступи KADNAY, The Erised та LAUD. Власне, це не для кого не секрет - я про це говорив ще до початку національного відбору.
І я був би щасливий, якби хтось з цих трьох конкурсантів переміг ;)
 
Раніше я обіцяв розповісти, кого саме я бачу переможцем національного відбору. І я дійсно спробую зробити свій прогноз ;)
 
Знаєте - я декілька разів прослуховував усі композиції, які прозвучать цього вечора, аналізував слова суддів у полуфіналах, голосування глядачів та результати минулорічного відбору.
 
Зупинюсь на декількох, на мою думку, важливих моментах:
- зауваження Данилка щодо того, що судді розглядають конкурсантів комплексно і, зокрема, аналізують, за які кошти переможець поїде в Лісабон, як себе буде там поводити і так далі.
Тобто, неоднозначно підкреслює роботу та потужність менеджменту виконавця, а не тільки його номер. Тут перевага на боці трьох виконавців: TAYANNA, LAUD та MELOVIN
- не секрет, що одним з фаворитів вважають TAYANNA. Але, варто пригадати побажання того ж Данилка - заспівати пісню англійською мовою. Я не кажу, що це варто було робити. Проте, це зауваження дає можливість Данилку занизити оцінку з коментарем "Ви мене не почули"
- найбільший бал від глядачів у першому півфіналі отримала VILNA, а в другому - MELOVIN.
- найбільший бал від cуддів у першому півфіналі отримав LAUD, а в другому - TAYANNA.
- голосування на сайті СТБ "Хто поїде на Євробачення-2018 від України": MELOVIN - 38%, TAYANNA - 24%.
 
А ви знаєте, що MELOVIN протягом двох відбіркових етапів (2017 та 2018) завжди вигравав голосування глядачів? Це ж не дивно - ним опікується телеканал "СТБ" ;)
 
І, саме зважаючи на цей факт та аудиторію конкурсу (переважна більшість - домогосподарки), я роблю свій прогноз, що найбільшу оцінку від глядачів отримає саме MELOVIN.
І саме тому я написав, що доля голосування буде у руках суддів і тільки вони вирішать, переможе MELOVIN чи ні. Спостерігайте за оцінками журі - якщо співак отримає оцінку 5 або 6 - він переможець ;)
 
Я бачу драматику сьогоднішнього фіналу наступну - журі дає 6 балів TAYANNA та 5 - MELOVIN. А глядачі - навпаки. І ми маємо двох конкурсантів з однаковими балами - по 11. Проте, перемогу отримує MELOVIN завдяки голосуванню глядачів.
Є, звичайно, варіант, що у боротьбу за перемогу втрутиться команда Джамали з LAUD. Загалом - я не проти :) Проте, мені здається, що проект LAUD зовсім нещодавно дебютував і навіть у порівнянні з MELOVIN ще не сформував свою стабільну аудиторію. Також, повторюсь - я не бачу у переможцях TAYANNA.
Хоча, хочу згадати тут менеджмент TAYANNA - вони були найкращими у просуванні свого артиста.
А ще я хочу згадати тут про The Erised. Це  - готовий європейський продукт. Дуже якісний, сучасний і прогресивний. І я дуже радий, що вони прийшли на національний відбір і про них дізналась широка аудиторія!
 
Отже, давайте вже остаточно спробуємо спрогнозувати результати і розставити бали :)
 
Оцінки журі:
TAYANNA - 6
MELOVIN - 5
LAUD - 4
The Erised - 3
KADNAY - 2
VILNA - 1
 
Оцінки глядачів:
MELOVIN - 6
TAYANNA - 5
LAUD - 4
KADNAY - 3
VILNA - 2
The Erised - 1
 
Підсумкова таблиця:
MELOVIN - 11
TAYANNA - 11
LAUD - 8
KADNAY - 5
The Erised - 4
VILNA - 3
 
Загалом, це лише прогноз ;)
 
Я бажаю усім конкурсантам вдалого виступу, прихильності суддів та глядачів і перемоги! Я також хочу подякувати Руслану Квінті за якісний підбір учасників - за жодного з фіналістів не буде соромно у Португалії! І це не може не тішити! Дякую!!!
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Інші матеріали цієї категорії: « Нацвідбір на "Євробачення 2016". Післямова...
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі