Увійти

Шоренков, Пігура та Сичак за участі Молодого театру готують для глядачів щось дивовижне під назвою «Дико-ніжна історія»

Коли талановитих людей об’єднує спільний творчий процес, то варто чекати чогось цікавого. Максим Шоренков, Павло Пігура та Віталій Сичак вже не вперше з’являться на одній сцені, проте цього разу до них приєднаються актори Молодого театру.
 
Про Павла Пігуру та Віталія Сичака більшість слухачів в Україні та за її межами дізналися саме з телевізійного проекту «Х-Фактор 7», в якому музиканти брали участь наприкінці 2016-го року. Проте в певних музичних колах Павла знають за його проектом «Оскар Гольст», а в творчому тандемі з Віталієм хлопців знають, як дует «The Oscar Wild».
 
Музиканти мають свій авторський музичний матеріал та виконують кавер-версії світових хітів у власній обробці. Сильний голос, проникливе виконання та емоція в кожній ноті не залишають байдужими навіть найвибагливіших меломанів. 
 
«В хорошого музиканта в нашій країні мета тільки одна – популяризація української музики, не попсової, а поєднаної з фірмовими мотивами» – Павло Пігура.
 
 
Максим Шоренков – композитор-імпровізатор; музикант-новатор; лауреат численних міжнародних фестивалів. 
 
«Одна справа – чути музику, інша – знати, що вона живе в тобі, відчувати її. Коли я сідаю за інструмент, стихія звуків виривається на зовні, розливається по клавішам, лягає на ноти. Так народжується музика моєї душі» – каже музикант.
 
 
Актори Молодого театру створюють новий формат, нові закони в ім’я Краси музики та тіла. Concert (Дико-ніжна історія) доводить, що для кохання слова зовсім не обов’язкові… Ця команда проникає в душу та наповнює її  найсвітлішим почуттям, використовуючи для цього  лише звуки, рухи, гумор та вібрації. Унікальний музично-пластичний проект Молодого театру за участю Максима Шоренкова, групи «The Osсar Wild», хореографа-постановника – Ліди Соклакової та акторів театру. 
 
Отже, радимо не пропустити це цікаве дійство під назвою «Дико-ніжна історія», що відбудеться 20 березня у Молодому театрі Києва. 
 
Тим паче, що музиканти запрошують вас, як своїх добрих друзів: 
 
«Нова весна і перший авторський вечір Твого друга, гурту The Oscar Wild у Києві гукають у Твої відчинені вуха!
 
Привіт Тобі! З гордістю анонсуємо театр музики, який ми створюватимемо для Тебе, спільно з Максимом Шоренковим та арт-проектом Ліди Соклакової LSDANCE за підтримки Київського Академічного Молодого Театру. Спеціальний гість - фронтмен гурту БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ Сергій Танчинець.
 
"Дико-ніжна історія" - таку назву отримало музично-театральне дійство, в якому Ти матимеш можливість ближче познайомитися з Музикою, яку створюємо ми, переплетеною з пластичною історією про невмируще Кохання».
 
Таїсія Андріюк

Дівчина з технічною освітою та творчим хоббі, співпрацюю з музичними гуртами, пишу прес-релізи, анонси до концертів, звітні матеріали з культурних подій. Моє серце б'ється в ритмі української музики, яку ви рідко почуєте на радіо чи побачите по ТВ, але яка варта уваги та визнання.
 

Я у соціальних мережах

Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі