Увійти

Проект «Freddy Marx Street» – співає душею і серцем

Друзі, мої вітання! Сьогодні я хочу розповісти вам про одного чудового музиканта;) Як це часто буває, в соціальних мережах мені написала менеджер проекту. Запропонувала ознайомитись з новим відео співака. І, знаєте, що – я щиро здивувався і зрадів. Здивувався, бо раніше нічого не чув про цього виконавця, а зрадів, бо отримав якісний матеріал.
Отже, знайомтесь – проект «Freddy Marx Street». Власне, проект – це одна людина на ім’я Макс. Я не буду заглиблюватись у біографію виконавця, а зосереджусь лише на декількох її моментах. Макс народився у сім’ї військового, тож змалку багато подорожував. Змалку – це значить з самого народження, бо побачив світ Макс в Монголії;)
Думаю, саме подорожі відкрили в нього творчий потенціал.
 
Макс і нині багато подорожує. Навіть автостопом. Подорож для нього – невичерпне джерело натхнення.
 
І ще один цікавий факт з життя співака – півроку він прожив в Нью-Йорку, де грав музику у підземці. Звичайно, поїздка до Америки, то була спроба реалізації американської мрії. Проте власним досвідом Макс задоволений і ніколи не жалкує про свою спробу.
 
Тепер пропоную вам переглянути останнє відео «Freddy Marx Street» на пісню «Raining Hard»:
 
 
Чуттєва історія, яка бере за живе… Почуття, які не згасають… В кліпі ми бачимо людей, які, незважаючи на старість, змогли зберегти ніжність та закоханість душ… Дуже красива історія!
 
Додам, що пісня дуже гармонійно поєднується з відеорядом – нотки тремтіння сприяють хвилюванню і заглибленню в сюжет.
 
Цікаво, що цю історію відтворили для нас справжні люди – не актори! За що їм окреме спасибі.
 
Дивуюсь, звідки в проекті «Freddy Marx Street» стільки мудрості та щирості – нині це рідкість.
 
Чесно – так хочеться побільше таких робіт. Так хочеться побільше таких проектів, які співають душею, серцем…
 
Щодо майбутнього проекту «Freddy Marx Street». Звичайно, така музика не для широкого загалу. Суспільство в моральному занепаді, тож така інтелектуальна музика ще не скоро отримає визнання. Проте, я особисто сприятиму розвитку проекту «Freddy Marx Street», тож запрошую Макса приєднатися до спільноти «СПІВАКИ», щоб ще більше людей змогли дізнатися про проект та слухати лише якісну музику.
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі