Увійти

Про новий шоу-бізнес України - на радіо "Культура"

22-го вересня був гостем програми "Витоки" на українському радіо "Культура" (http://radiokultura.org).
 
Говорили про новий шоу-бізнес України, проекти СПІВАКИ.com - справжня українська музика, Show-Biz UA - новий український шоу-бізнес та можливості для молодих виконавців.
Часу ефіру виявилося занадто мало, щоб охопити весь той масив проблемних питань нашого шоу-бізнесу, про який думаю та хотів поговорити... Як завжди - поза ефіром було сказано набагато більше ;)
 
Проте, я прийшов не з порожніми руками - запропонував слухачам п'ять пісень, автори яких, на мою думку, заслуговують особливої уваги. Отже, вчора мною були презентовані такі пісні та виконавці:
 
1. Ейра feat V.R.O.D.A. - Океан
2. Kozak System - Коли Вона
3. Арсен Мірзоян - Можеш як
4. Onuka - Місто
5. Без Обмежень (Without Limits) - Запам'ятаю
 
Хвилювання, бажання підняти якомога більше проблемних тем, цікаві питання ведучого - перепрошую, якщо бесіда вийшла трошки сумбурною ;)
 
Дякую Максу Прудеусу за запрошення та змістовну бесіду. Тішусь, що знайшов ще одного однодумця ;)
 
Весь ефір доступний для прослуховування за посиланням: http://schedule.nrcu.gov.ua/grid/channel/period/item-listen-popup.html?periodItemID=993763 (з деяких мобільних пристроїв може не відкриватися).
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі