Увійти

Потужно, різноманітно і сучасно. Перші враження від півфіналістів Нацвідбору "Євробачення-2018"

Обіцяв свої враження щодо півфіналістів, які будуть боротися за право представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення" в Лісабоні. 
Що ж - давайте розбиратися.
Загалом, в прямих ефірах Нацвідбору ми побачимо 18 виконавців:
 
The Erised
Сергій Бабкін
СONSTANTINE
Kozak System
The ВЙО
JULINOZA
Dilemma
KAZKA
Yurcash
Mountain Breeze
Ingret Kostenko
VILNA
LAUD
TAYANNA
KADNAY
Pur: Pur
MELOVIN
ILLARIA
 
Перше враження - дуже потужний склад виконавців! Абсолютно різних стилів. Звичайно, якщо не слідкувати за розвитком української музики, то переважна більшість конкурсантів виглядає "темними конячками".
Особисто ж я не знайомий з творчістю лише двох колективів - Mountain Breeze та VILNA.
 
Незрозумілою для мене є участь у нацвідборі Сергія Бабкіна. По-перше - його творчість, як на мене, абсолютно поза форматом "Євробачення". По-друге, Сергій нині "на хвилі" популярності як фахівець, тренер та вчитель. Тобто, як досвідчений та авторитетний виконавець.
І нині йому необхідно буде змагатися, умовно кажучи, зі своїми "учнями". І є усі шанси програти... Сумнівний піар. А якщо ще пригадати історію з його колегою по гурту Сан Сеєм навколо громадянської позиції і останні блокування концертів Сергія Бабкіна навколо того самого... 
 
Мені дійсно цікаво - що зможуть запропонувати нам TAYANNA, KADNAY, Pur: Pur, MELOVIN та ILLARIA, які намагались перемогти у відборі минулого року?
За словами музичного продюсера Руслана Квінти, їх заявки він "переглядав, як під мікроскопом; до них у мене були особливі вимоги, про що я попереджав одразу, – це репертуар і новий творчий вектор".
 
Особисто мені давно імпонує творчість "Kozak System". Чесно кажучи - абсолютно не очікував їх побачити у цій компанії. Впевнений у якості їх продукту і буду вболівати. Хоча багато залежить від пісні.
 
The ВЙО, Yurcash... Шансів у "ветеранів", чесно кажучи, мало... Малоймовірно, що переможцем нацвідбору вдруге підряд може стати колектив рокового спрямування. Особливо зважаючи на результат нашого минулорічного виступу.
А реггі від The ВЙО, це, як на мене, абсолютно нині не актуально. 
 
Dilemma нині переживають другу молодість. І мені імпонують їх останні композиції. Та чи буде диско популярним настільки, щоб можна було перемогти?
 
Чарівна Юля JULINOZA буде змагатись з Pur: Pur та Ingret Kostenko (фіналістка "Голосу Країни") за "найкосмічніший" спів ;) Чудові чуттєві голоси, які заворожують...  
 
З молодих, модних проектів можу відзначити The Erised (абсолютно готовий європейський продукт), LAUD (дуже цікавий тембр) та KAZKA.
 
Прикро, що цього року участь у нацвідборі вирішив не брати гурт "The Hardkiss". Як на мене, вони абсолютно готові достойно презентувати нашу країну на "Євробаченні". Злякались, що двічі підряд гурт рокового спрямування не переможе? ;)
 
Наприкінці хочу підкреслити, що за спинами деяких виконавців стоять досить авторитетні продюсери. Такі, як Юрій Нікітін, Ігор Тарнапольський, Алан Бадоєв, Іван Дорн. Думаю, їх підопічні будуть підготовлені якісніше і професіональніше.
 
Щодо певних підсумків. Звичайно - потрібно почути усі пісні, щоб вже предметно говорити про шанси на перемогу.
Поки що ж особисто мені імпонують Kozak System, KADNAY, The Erised та LAUD.
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі