Увійти

Перший півфінал нацвідбору Євробачення-2019: усі пісні та мої фаворити

Отже, друзі, вже відомі усі 8 конкурсні пісні першого півфіналу національного відбору "Євробачення - 2019", який відбудеться 9-го лютого.
Далі - мої роздуми, хто з чудової вісімки має всі шанси потрапити до фіналу, який пройде 23-го лютого.
Звичайно, фаворитом першого півфіналу є гурт "Maruv" з піснею "Bang!" (поки що маємо лише неофіційний тізер композиції). Появу Ганни Корсун у відборі можна вважати випадковою - гурт не подавав заявку на участь у якості конкурсанта, проте замінив Таянну, яка неочікуванно відмовилась від участі в останню мить перед жеребкуванням.
Протягом останнього року гурт здійснив сутєвий прорив. Як результат - премія "Dance parade" від M1 Music Awards 2018 та 7 номінацій національної премії "Yuna".
Проте, є певні питання, які можуть зашкодити результату виступу гурту. По-перше - живий звук. Співачка активно рухається під час виконання і звук від цього суттєво страждає.
Друга проблема - гастролі по Росії, які гурт активно здійснює. Ну і останнє - у "Maruv" було найменше часу на підготовку свого номеру.
У будь-якому випадку, якою б не була фінальна версія пісні "Bang!", одне з трьох фінальних місць я віддаю "Maruv".
 
Щодо інших півфіналістів. І не тільки першого півфіналу. У мене склалося враження, що дуже багато учасників не зовсім розуміють конкурс "Євробачення". Як результат - конкурсна пісня не сприймається як "євроформат". А вимоги до саме пісні тут дуже великі! Можливо, навпаки - виконавці все розуміють і прийшли на нацвідбір лише для піару. Це дійсно чудовий майданчик з великою аудиторією!
Не буду перераховувати виконавців, пісні яких я відчув як "неформатні" для цього конкурсу. Судді все за мене розкажуть :)
 
Другу путівку у фінал я віддам гурту "The Hypnotunez" з піснею "Hey". Це просто нереальна енергетика! Вокаліст та фронтмен колективу Гера Луідзе своєю харизмою має підкорити усіх жінок не тільки України, а й у подальшому - Європи :)
Для мене цей гурт - відкриття цього відбору і я бажаю їм перемоги!
 
Третя путівка, як на мене, дістанеться Brunettes Shoot Blondes. У випадку, якщо живий звук буде на рівні. У нацвідборі беруть участь вдруге - в 2016-му колектив пройшов до фіналу конкурсу, проте перемогти Джамалу було нереально :)
Цього року хлопці креативно підійшли до виконання своєї конкурсної пісні "Houston" - на сцені з'явиться рояль 19-го сторіччя, який гурт перетворив на мультиінструмент - 20 в 1, тільки механіка! Це дійсно вражає!
 
Отже, моя трійка фаворитів першого півфіналу нацвідбору "Євробачення" визначена - Maruv, The Hypnotunez та Brunettes Shoot Blondes.
 
Звичайно, дуже багато буде залежати від виступу конкурсантів безпосередньо на сцені. Тому, цілком зрозуміло, моя думка може змінитися ;)
 
Зокрема, я відчуваю великий потенціал у VERA KEKELIA і чомусь думаю, що наживо вона звучатиме дуже якісно.
Також хочу пригадати гурт BAHROMA. Я чекав презентації їхньої конкурсної пісні, проте, коли послухав, чогось не вистачило... На жаль.
 
Десь так. Загалом - усім учасникам півфіналу бажаю виступити якнайкраще і вразити Україну та суддів. Переможе - найсильніший! А усі інші - молодці!
 
Чекаємо на шоу!  
 
1. The Hypnotunez - Hey
 
2. LETAY – Мила моя
 
3. VERA KEKELIA - WOW!

4. ЦеШо - Hate

5. YUKO Galyna Guliala

6. Maruv - Siren Song
 
7. Brunettes Shoot Blondes - Houston
 
8. BAHROMA - Назавжди-Навсегда
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі