Увійти

Організатори Нацвідбору на "Євробачення" передумали давати можливість людям обрати склад журі?

Доброго дня, друзі!
Цікава інформація вчора засвітилася на УНІАН та ще деяких інформресурсах.
Цитую: “Всім, всім, всім, хто хотів змінити склад журі Національного відбору до Євробачення“ Ваша мрія здійснилася! Цього року організатори вирішили провести відбір не лише конкурсантів, але й суддів. Серед претендентів уже добре відомі нам Андрій Данилко, Джамала, Євген Філатов, а також Настя Каменських, Ігор Кондратюк, Оля Полякова, Дмитро Шуров, MELOVIN та (плачте усі вовчиці) Олег Винник“.
 
На жаль, новина згодом була видалена разом з першоджерелом – постом на Facebook.
З якої причини – невідомо. Напевне, вона буде відредагована і опублікована знову. Малоймовірно, що від цієї ідеї відмовились організатори.
 
Отже, у нас з вами є можливість пофантазувати, а хто ж може бути у журі Національного відбору до «Євробачення», якщо не минулорічні судді?
 
До речі, у мене є певні вимоги до суддівського корпусу незалежно від персоналій:
Бути об’єктивними, навіть, якщо конкурсант – ваш друг або ж є представником спільного з вами агентства;
Ніколи не казати жодному з півфіналістів у прямому ефірі фрази на кшталт «Ви ще не готові», «Не формат Євробачення» і т.д. Основне правило – якщо співак пройшов відбір і з’явився в півфіналі – він готовий і його контент відповідає конкурсу!
Намагатися уникати розмов про політику! Якщо виконавець в полуфіналі, це означає, що він дотримався нового Правила участі в Конкурсі. Тема політики вичерпана.
Також у мене є дуже важлива вимога до організаторів – ознайомити усіх учасників Нацвідбору з Договором заздалегідь, ще до початку полуфіналів. Після перемоги одного з конкурсантів виконати суто технічну функцію – підписати Договір про представництво нашої держави на «Євробаченні».
 
Повертаємося до суддів. Загалом, чому саме такий список претендентів хотіли запропонувати організатори – зрозуміло. Практично всі персоналії мали досвід суддівства в різного роду талант-шоу. Цікаво лише одне - наявність серед претендентів MELOVIN – це жарт?
 
Якби я формував склад журі. По-перше, я б повністю оновив його склад. 
Я чітко розумію, що хочу бачити суддями не учасників «Євробачення» минулих років, а успішних, актуальних, сучасних та прогресивних діячів нашого шоу-бізнесу. 
Тому два крісла в мене займають солістка гурту «The Hardkiss» Юлія Саніна та співак, танцюрист, автор пісень, саундпродюсер, композитор – MONATIK.
Третє крісло я б віддав фахівцю, який гарно орієнтується в сучасному українському шоу-бізнесі. І ним міг би стати Генеральний продюсер музичної премії «YUNA» Павло Шилько.
 
А кого ви б запропонували у склад журі, якби мали таку можливість?
Напишіть в коментарях, а потім я зроблю голосування і ми визначимо свою трійку суддів ;)
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі