Увійти

Новий шоу-бізнес України визначає найкращих у 2015 році (опитування)

Друзі!
 
2015 рік минув. Підведені його підсумки, оголошені переможці премій та опубліковані різного роду рейтинги й у музичній сфері. Наш проект "Show-Biz UA - новий шоу-бізнес України" також запропонував своє бачення найкращих кліпів минулого рокуНезабаром буде оголошено переможців національної премії "Yuna".
 
Проте, я досі помічаю певні невдоволення, сумніви, суперечки щодо найкращих. Та й власне я часто дивуюсь певним результатам деяких рейтингів та премій. Часто виходить так, що експерти не залишають вибору шанувальникам музики вплинути на результати, не чують зворотнього зв`язку.
А десь там, з фан-зони, просто кричать їм - ні, це несправедливо, це неправильно, що в вашому рейтингу немає мого улюбленого виконавця. Які інколи й самі не розуміють, чому їх активну минулорічну діяльність зовсім не помітили і не відзначили.
 
Давайте спробуємо по-іншому? Давайте запитаємо шанувальників музики, хто ж, на їхню думку, був найкращим у шоу-бізнесі минулого року?
 
Отже, проект "Show-Biz UA" започатковує власне опитування з метою визначення найкращих персоналій та здобутків нового шоу-бізнесу України! Причому ви, тобто прихильники якісної української музики, самі оберете номінантів, а потім серед них оберете переможців.
 
І зробимо ми це на www.show-biz.in.ua в 2 етапи:
 
1 етап - всі бажаючі матимуть змогу надіслати нам пропозиції щодо своїх фаворитів (від 1 до 5 у кожній категорії). Позиція в п`ятірці на цьому етапі неважлива. 
2 етап - відкрите голосування за найкращих у 7 категоріях (в кожній категорії - 5 претендентів з тих, які наберуть найбільшу кількість голосів на першому етапі) 
 
Категорії, в яких змагатимуться виконавці:
- Найкращий соло-артист
- Найкращий дует
- Найкращий гурт
- Найкраща пісня
- Найкращий альбом
- Найкращий кліп
- "Відкриття року"
 
1-й етап пройшов з 21-го по 30 січня включно - були визначені всі номінанти на звання найкращих
2-й етап - з 2-го по 16 лютого включно. 
Оголошення переможців - 20-го лютого.
 
Ще трошки про умови опитування.
Нагадую - наш проект пише про новий шоу-бізнес України. Що це значить - прошу ознайомитися тут.
Основне все ж таки зазначу - ми підтримуємо виконавців, які співають українською та іншими міжнародними мовами, зрозумілими світовій спільноті. Виключення - російськомовна музика. 
Переважна більшість музичних проектів, про які ми пишемо, зазначена тут (цей перелік - не обмеження і якщо ви знаєте виконавців, які відповідають нашим критеріям, але їх немає в переліку - пропонуйте, будемо долучати). 
Тому навіть якщо ви запропонуєте серед своїх кандидатів тих, хто не відповідає критеріям нашого проекту - ми не зможемо включити їх до другого етапу. Суб`єктивно, радикально, проте ми бачимо лише такий шлях виконання нашої місії - побудови українського національного шоу-бізнесу, який би достойно представляв нашу країну у світовій системі координат.
 
І якщо ви розподіляєте нашу позицію, тож давайте разом визначимо все те найкраще, що трапилося у новому шоу-бізнесі України у 2015 році?
 
Дякую за активність та розповсюдження!
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі