Увійти

Коли нарешті з України зникнуть російські “метри” шоу-бізнесу радянського періоду?

На вихідних дивився “Світське життя” з Катериною Осадчею… Був сюжет зі святкового концерту “Вечірнього кварталу”, присвяченого жіночому святу 8-го березня. І от що вразило – масштабне засилля російських зірок ще радянського періоду!
На рівні з українськими співаками завзято розважали поважну публіку гумористів Кобзон,  Кіркоров, Лоліта, Моїсеєв, Зверєв, Пресняков, Корольова, Вайкулє та Павліашвілі. Кобзон був схожий на мумію, Лоліта розповідала про дієти на фоні відвертих пластичних операцій, Зверєв звабливо крутив задом і розповідав про… службу в армії (Катя дуже влучно “прорізала” про подарунки Зверєву на 8 березня;)), Корольова, як завжди – про стриптиз (який, до речі, влаштувала на сцені) і Тарзана, який 8 березня задовольняє своїм шоу інших жінок… І апогеєм була поява Моїсеєва – людина тільки після інсульту,  але… вже на сцені! Під час інтерв`ю видно, що людині навіть важко розмовляти і чітко формулювати свої думки (чому я щиро співчуваю), але для чогось його залучають до концертів (мотиви співака зрозумілі, а от мотиви організаторів…).
 
Сидів я, дивився… І от що подумав – коли вже ми закінчимо запрошувати цих артистів на концерти? Деякі з них взагалі співати не вміють! Я не можу зрозуміти – невже у Зверєва або Моїсеєва в Україні дійсно є шанувальники? Особливо – серед поважних гостей “Вечірнього кварталу”?
 
Мені здається, що деяких з них залучають як “резидентів “Вечірнього кварталу” розмовного жанру” – заради приколу;) Але ж це шоу-бізнес, ґонорари… Це піар та просування не українського, застарілого та нецікавого! Скільки можна??? Впевнений – навіть доросла аудиторія втомилася від “вічно молодого”, беземоційного Кобзона!
 
Чи я чогось не розумію?;) Чекаю на коменти:)
SlavCha

Вячеслав Чапайкін

Філолог, фахівець з PR, SMM та інтернет-маркетингу.

Вношу свій посильний внесок в становлення нового шоу-бізнесу України - проєвропейського, професійного та високоякісного. Автор проекту "СПІВАКИ - справжня українська музика"

Сайт: www.s-production.kiev.ua

Я у соціальних мережах

Google Plus
Авторизуйтесь, щоб мати можливість залишати коментарі